Pamlsky peletky Ryba & Řasa - 100 g | Zip sáček

Čmuch čmuch, mlask mlask. Nic jiného se od čumáčků vašich pejsků ozývat nebude. Potřebujete svého pejska naučit novým povelům, nebo jenom trénujete psí kusy, abyste svého pejska zabavili? Mít pořádnou odměnu po ruce, se hodí vždycky. Zvlášť tyto Pamlsky peletky Ryba & Řasa, které jsou vyrobeny ze syrového rybího masa a řasy pro lepší trávení vašeho psa.

  • Vyrobeny ze syrového rybího masa a řasy
  • Vysoce stravitelné pro psy
  • Bez přidaných barviv a ochucovadel
  • Nejvyšší potravinářská kvalita
  • Vyrobeno z čistě přírodních surovin
  • Vyrobeno pro Haf Laf českým výrobcem
  • Peletky mají průměr 6 mm a délku cca 4-6mm
Detailní informace
Balení:
94 Kč
Skladem Doručení dopravcem 26.06.2024

Detailní popis produktu

POPIS

Pamlsek peletky Ryba & Řasa jsou vhodné k použití jako výcvikový pamlsek. Ryba & Řasa je vařený pamlsek s vysokou stravitelností pro psy. Je vyroben z čistě přírodních surovin, kde základem je syrové rybí maso z tresky, rybí vývar v herinka a lososová moučka. Pamlsek je vařený ze surovin v potravinářské kvalitě, čímž si uchovává plnou chuť a vůni surovin, obsažených v něm. Tyto suroviny obsahují veškeré esenciální ( nepostradatelné ) aminokyseliny, které jsou pro šelmy zásadní a navíc jsou vysoce stravitelné a to až přes 90 %. Ve směsi je 75 % živočišných surovin + 10 % vodních řas. Zbytek tvoří bezlepkové, rostlinné suroviny. Tak je ve směsi dosaženo vysokého podílu masa s velmi malým obsahem škrobu. Přídavek vodních řas zvyšuje nejen chutnost, ale také výživovou hodnotu pamlsků. Díky menším rozměrům peletek, jsou vhodné pro odměnu jakéhokoliv plemene včetně těch trpasličích.

Pamlsky nejsou uměle dochucovány ani aromatizovány. Mají přirozenou barvu a vůni po použitých surovinách. Na výrobu pamlsků jsou použité pouze kvalitní a čerstvé suroviny.

VARIANTY


  • 100 g znovu uzavíratelný ZIP obal recyklovatelný (100 g = 94 Kč)
  • 500 g úsporné a ekologické balení v papírovém pytli (100 g  = 62 Kč)

POUŽITÍ

Slouží pouze jako pamlsek nebo odměna. Neslouží jako klasické krmivo. Nepoužívejte k zasycení psa. Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do delšího časového období. Použijte pouze tolik peletek, kolik je nutné k odměně psa. Zvíře musí mít přístup k čerstvé vodě.
Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje. Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu, organizmus psa nijak nepoškodí.

Uchovávejte v chladu a temnu mimo dosah potravin. Doporučená doba spotřeby pro zachování chuťové hodnoty ideálně 6 měsíců při teplotě do 10 °C, nebo 3 měsíce při teplotě do 18°C.

Petra doporučuje

Petra doporučuje pamlsek peletky Kachna & Krill jak pro malé trpasličí plemena, tak i pro velké. Peletky mají ideální velikost k odměňování po celou dobu tréningu. Pejsek se jich nepřejí.

SLOŽENÍ

Syrové rybí maso z tresky, lososová moučka, hovězí a vepřová moučka, hydrol. moučka z drůbežích jater, rybí vývar z herinka, hovězí lojové škvarky, rýže a pohanková mouka, pšeničné klíčky, vejce, pivov. Kvasnice, hovězí kolagen, vitamín C a losos. olej. Neobsahuje obiloviny s lepkem a drůbeží maso.
Obsah přirozených živin na 1kg krmiva: Bílkoviny (NL) - 32 %, Tuk – 18 %, Vláknina - 3,2 %, Popel - 9,5, Vlhkost - 20 %, Škrob - 14 %, Vápník 3,1 %, Fosfor 1,6 %, NaCl 0,6 %, Jód 11,8 mg.


Hodnocení zákazníků

Recenze z osobní zkušenosti

Kačka K. ⭐⭐⭐⭐⭐

Pamlsky mají skvělou velikost k odměňování. Podle hodnot složení jsou dobrou alternativou pokud barfujete. Pamlsky mají zajímavou vůni.

Doplňkové parametry

Balení 100 g | Zip sáček