Pamlsek kuličky Losos & Krill - 100 g | Zip sáček

Čmuch čmuch, mlask mlask. Nic jiného se od čumáčků vašich pejsků ozývat nebude. Potřebujete svého pejska naučit novým povelům, nebo jenom trénujete psí kusy, abyste svého pejska zabavili? Mít pořádnou odměnu po ruce, se hodí vždycky. Zvlášť tyto Pamlsky kuličky Losos & Krill, které jsou vyrobeny ze syrového rybího masa a arktického krilla (krill - souhrnné označení pro malé mořské korýše).

  • Vyrobeno ze syrového rybího masa a krilla
  • S vysokou stravitelností pro psy
  • Bez přidaných barviv a ochucovadel
  • Nejvyšší potravinářská kvalita
  • Vyrobeno z čistě přírodních surovin
  • Vyrobeno pro Haf Laf českým výrobcem
  • Kuličky mají průměr 12 mm
Detailní informace
Balení:
94 Kč
Na dotaz Doručení dopravcem 23.07.2024

Detailní popis produktu

POPIS

Pamlsek kuličky Losos & Krill jsou vhodné k použití jako výcvikový pamlsek. Losos & Krill je vařený ze základu ze syrového rybího masa, s arktickým krillem, lososovým proteinem a olejem a vysokou stravitelností pro psy. Je vyroben z čistě přírodních surovin, kde dominantním základem je syrové rybí maso a výběrové rybí i masové moučky. Tyto suroviny obsahují veškeré esenciální ( nepostradatelné ) aminokyseliny, které jsou pro šelmy zásadní a navíc jsou vysoce stravitelné a to až přes 90 %. Obsahuje 75 % živočišných produktů + 10 % pivovarských kvasnic. Pamlsky jsou vyrobeny tak, aby byly co nejvíce bohaté na maso a obsahovaly co nejméně škrobu. Neobsahuje obiloviny s lepkem. Díky své velikosti 12mm jsou vhodné pro odměnu jakéhokoliv plemene. Pro trpasličí plemena však doporučujeme kuličku ještě rozkrojit na půl.

Pamlsky nejsou uměle dochucovány ani aromatizovány. Mají přirozenou barvu a vůni po použitých surovinách. Na výrobu pamlsků jsou použité pouze kvalitní a čerstvé suroviny.

VARIANTY


  • 100 g znovu uzavíratelný ZIP obal recyklovatelný (100 g = 94 Kč)
  • 500 g úsporné a ekologické balení v papírovém pytli (100 g  = 70 Kč)

POUŽITÍ

Slouží pouze jako pamlsek nebo odměna. Neslouží jako klasické krmivo. Nepoužívejte k zasycení psa. Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do delšího časového období. Použijte pouze tolik kuliček, kolik je nutné k odměně psa. Zvíře musí mít přístup k čerstvé vodě.
Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje. Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu, organizmus psa nijak nepoškodí.

Uchovávejte v chladu a temnu mimo dosah potravin. Doporučená doba spotřeby pro zachování chuťové hodnoty ideálně 6 měsíců při teplotě do 10 °C, nebo 3 měsíce při teplotě do 18°C.

Petra doporučuje

Petra doporučuje pamlsek kuličky Losos & Krill malým a trpasličím plemenům ještě rozdělit na půl. Tak budou mít kuličky ideální velikost k odměňování po celou dobu tréningu i pro malé psy. Pejsek se jich nepřejí.

SLOŽENÍ

Syrové rybí maso z tresky, arktický krill, hovězí moučka, lojové hovězí škvarky, hovězí kolagen, vařen pohanka a rýže, lososový protein, sušená vejce, rybí vývar, pivovarské kvasnice, lososový olej, červená řepa, sušená jablečná dřeň, aj. Neobsahuje drůbeží maso ani obiloviny s lepkem.
Obsah přirozených živin na 1kg krmiva: Bílkoviny 29%, Tuk 18%, Vláknina 3,5%, Popel 10%, Vlhkost 20%, Škrob 15%, Vápník 2,8%, Fosfor 1,5%, NaCl 0,6%, Jód 1mg.


Hodnocení zákazníků

Recenze z osobní zkušenosti

Kačka K. ⭐⭐⭐⭐⭐

Pamlsky mají skvělou velikost k odměňování. Podle hodnot složení jsou dobrou alternativou pokud barfujete. Pamlsky mají zajímavou vůni.

Doplňkové parametry

Balení 100 g | Zip sáček