Doprava a platba


Naši milí zákazníci, protože k vám musím balíčky nějak dopravit, rozhodla jsem se pro tyto potřeby využít poskytovatele vybraných služeb. Věřím, že s vybranými dopravci a metodami plateb budete stejně spokojení jako já a váš balíček k vám vždy dorazí v pořádku.

Pokud máte nějaké připomínky k výběru dopravců, nebo platebních metod, můžete mi je napsat na info@haflaf.cz a já na vaši připomínku nasadím všechny tlapky, které pod naší střechou máme, abyste se k nám na e-shop znovu rádi vraceli, haf!


Způsob dopravy a ceník dopravného

 

Zásilkovna.cz

Váš balíček si můžete jednoduše vyzvednout na jakémkoli výdejním místě Zásilkovny v ceně 75 Kč.
A víte co je fajn bonus? Že se s vašim chlupáčem projdete a protáhnete tlapky.

Vaši zásilku můžete sledovat na adrese www.zasilkovna.cz/vyhledavani. A výdejní místo, které vám vyhovuje nejvíce najdete na odkaze: https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Ve chvíli, kdy vás bude vaše objednávka čekat na vámi zvoleném výdejním místě k odběru, budete o tom informovaní pomocí SMS a e-mailu.
Od vašeho balíčku už vás dělí jenom parádní prochajda.

Pokud se vám však nechce špinit tlapky, můžete si nechat dovézt balíček až domů a to díky službě Zásilkovna doručení domů za cenu 90 Kč.


Česká pošta, s.p.

Pokud jste však milovníky klasické České pošty, máme pro vás i tuto možnost. Z nabídky služeb doručení balíčků prostřednictvím České pošty si můžete vybrat:

Balík do ruky - Kdy by vám měl kurýr přivést balíček přímo na vámi uvedenou adresu a o průběhu dopravy vás kontaktovat. Služba balík do ruky je v ceně 170 .

Balík na poštu - Kdy si jednoduše můžete vyzvednout balíček na vámi zvolené pobočce pošty. Služba balík na poštu je v ceně 140 Kč.

Balík do Balíkovny - Projdete se na odběrné místo Balíkovny, ale pozor, na poštu pejsci nemůžou! Cena za službu Balíkovny je 75 Kč.


Osobní odběr

Osobní odběr je možný v lokalitě Ostrava Poruba. Po odeslání objednávky obdržíte podrobnější informace. Nejedná se o prodejnu, pouze o odběr na adrese mého bydliště, tak to prosím respektujte! Za osobní odběr není účtován žádný poplatek.

Způsob platby


Platba kartou on-line

Pokud ti páníček svěřil kreditku, neboj se to roztočit.
U nás můžete zaplatit platební kartou online prostřednictvím platební brány zdarma.

Platba převodem

Pokud však z nějakého důvodu nepreferujete platbu kartou online, je u nás také možné zaplatit pomocí bankovního převodu. Ve shrnutí objednávky a také v informačním e-mailu o objednávce je automaticky vygenerován jedinečný QR kód, můžete zaplatit jednoduše jeho naskenováním. U způsobu platby bankovním převodem však musíte brát na vědomí, že převod mezi různými bankami může trvat i 2 dny a my můžeme zboží expedovat až poté, co uvidíme celkovou částku připsanou na našem účtu.

Platba převodem na náš bankovní účet je zdarma v rámci České republiky.

Číslo účtu (CZK): 2801713261 / 2010

IBAN:CZ3820100000002801713261 

Variabilní symbol: číslo objednávky

Nezapomeňte vyplnit variabilní symbol! Bez variabilního symbolu nebudu schopná vaši objednávku přiřadit a doručení objednávky se tak může protáhnout.


Platba dobírkou

Možnost platit formou dobírky jsem pro vás zařadila do výběru, protože vím, že je dobírka stále ještě hodně žádaná. Touto formou bych vás jen chtěla poprosit o vyzvedávání dobírek. I to krásné zabalení balíčku, které se k vám dostane, mě stojí spoustu peněz.
Dobírka je zpoplatněna cenou 52 Kč.