Doprava a platba


Naši milí zákazníci, protože k vám musím balíčky nějak dopravit, rozhodla jsem se pro tyto potřeby využít poskytovatele vybraných služeb. Věřím, že s vybranými dopravci a metodami plateb budete stejně spokojení jako já a váš balíček k vám vždy dorazí v pořádku.

Pokud máte nějaké připomínky k výběru dopravců, nebo platebních metod, můžete mi je napsat na info@haflaf.cz a já na vaši připomínku nasadím všechny tlapky, které pod naší střechou máme, aby jste se k nám na e-shop znovu rádi vraceli, haf!


Způsob dopravy a ceník dopravného

 

Zásilkovna.cz

Váš balíček si můžete jednoduše vyzvednout na jakémkoli výdejním místě Zásilkovny v ceně 69 Kč.
A víte co je fajn bonus? Že se s vašim chlupáčem projdete a protáhnete tlapky.

Vaši zásilku můžete sledovat na adrese www.zasilkovna.cz/vyhledavani. A výdejní místo, které vám vyhovuje nejvíce najdete na odkaze: https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Ve chvíli, kdy vás bude vaše objednávka čekat na vámi zvoleném výdejním místě k odběru, budete o tom informovaní pomocí SMS a e-mailu.
Od vašeho balíčku už vás dělí jenom parádní prochajda.


Česká pošta, s.p.

Pokud jste však milovníky klasické České pošty, máme pro vás i tuto možnost. Z nabídky služeb doručení balíčků prostřednictvím České pošty pro vás máme tyto možnosti:

Balík do ruky - Kdy by vám měl kurýr přivést balíček přímo na vámi uvedenou adresu a o průběhu dopravy vás kontaktovat. Služba balík do ruky je v ceně 159 .

Balík na poštu - Kdy si jednoduše můžete vyzvednout balíček na vámi zvolené pobočce pošty. Služba balík na poštu je v ceně 139 Kč.


Osobní odběr

Osobní odběr je možný v lokalitě Ostrava Poruba. Po odeslání objednávky obdržíte podrobnější informace. Nejedná se o prodejnu, tak to prosím respektujte. Za osobní odběr není účtován žádný poplatek.


*Prosím berte na vědomi, že neposkytujeme možnost dobírky a to z jednoduchých důvodu. Abychom mohli obsloužit co nejvíce zákazníků, potřebujeme nakoupit materiál a ten je třeba zaplatit bez prodlení. Jenomže v momentě, kdy bychom museli čekat na peníze, které by byly držené v dobírkách, nejsme schopni materiál nakupovat a hradit. Proto nám doběrečné a jeho lhůty nedávají na našem e-shopu Haf Laf smysl. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Způsob platby


Platba kartou on-line

Pokud ti páníček svěřil kreditku, neboj se to roztočit.
U nás můžete zaplatit platební kartou online prostřednictvím platební brány zdarma.

Platba převodem

Pokud však z nějakého důvodu nepreferujete platbu kartou online, je u nás také možné zaplatit pomocí bankovního převodu. Ve shrnutí objednávky a také v informačním e-mailu o objednávce je automaticky vygenerován jedinečný QR kód, můžete zaplatit jednoduše jeho naskenováním. U způsobu platby bankovním převodem však musíte brát na vědomí, že převod mezi různými bankami může trvat i 2 dny a my můžeme zboží expedovat až poté, co uvidíme celkovou částku připsanou na našem účtu.

Platba převodem na náš bankovní účet je zdarma v rámci České republiky.

Číslo účtu (CZK): 2801713261 / 2010

IBAN:CZ3820100000002801713261 

Variabilní symbol: číslo objednávky

Nezapomeňte vyplnit variabilní symbol! Bez variabilního symbolu nebudu schopná vaši objednávku přiřadit a doručení objednávky se tak může protáhnout.


Platba v hotovosti při osobním odběru


Pokud jste z Ostravska a blízkého okolí a rozhodli jste se svou objednávku vyzvednout osobně, pak ji můžete zaplatit v hotovosti. Za platbu v hotovosti při osobním odběru nejsou účtovány žádné poplatky.
Pamatujte však prosím, že pokud se rozhodnete svou objednávku platit hotově, je třeba mít nachystanou přesnou částku.