Úprava výrobků Haf Laf na míru


NECHTE SI UŠÍT VÝROBEK HAF LAF NA MÍRU PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

Pokud jste ve výběru nenašli velikost, kterou hledáte, nebo byste od nás rádi měli produkt, který aktuálně nemáme v nabídce, neváhejte nás kontaktovat. Rádi pro vás produkty upravíme na míru.

Níže naleznete nejčastější možnosti úprav, které jsme pro vás schopni zpracovat.

Prosím, berte v potaz, že na produkty upravené na míru se nevztahuje možnost vrácení v zákonné 14-denní době od doručení!

Žádost o úpravu nám připište do poznámky k objednávce (ve zaškrtávací políčko ve 3. kroku objednávky), nebo nás kontaktujte předem e-mailem: info@haflaf.cz, či telefonicky: 606 411 872.
V objednávkovém procesu zvolte možnost platby převodem.
Prosím, objednávku nehraďte do našeho potvrzení. S potvrzením, případně s dotazem na provedení úpravy, se vám ozveme co nejdříve.

OBOJKY

Úprava délky nebo šířky obojku netabulkové kombinace. (Šířka v případě, že disponujeme požadovaným materiálem a kovovým hardwarem).

Poplatek: Zdarma 

VODÍTKA

Zkrácení nebo prodloužení. 

Poplatek: 2 Kč za každý 1 cm navíc 

Drobné úpravy a vylepšení po domluvě předem

Poplatek: Individuální nacenění

STOPOVAČKY

Lze vyrobit po předchozí domluvě z lan v tloušťce 7 mm a 10 mm. V těchto průměrech máme k dispozici barevné varianty: Tm. žlutá, růžová, khaki (7 mm), Žraločí, černá, růžová (10 mm).

Poplatek: Individuální nacenění (od částky 599,-/10 metrů)

ROZDVOJKY

Lze vyrobit po předchozí domluvě z lana, popruhů i kůže z naší nabídky. Cena bude záviset na délce, zvoleném typu materiálů a karabin.

Poplatek: individuální nacenění

JINÝ VÝROBEK NEŽ MÁME V NABÍDCE

Potřebujete polostahovací lanový obojek? Obojek nebo vodítko, které jste někde viděli a rádi byste vaší představu realizovali? Zkuste nám napsat, nebo zavolat a uvidíme, co pro vás můžeme udělat.

(Pro naše zákazníky už jsme ušili lanové polostahovací obojky, kožené přepínací vodítka do setu, aj.)

Poplatek: Individuální nacenění

Nezapomeňte nás prosím vždycky předem informovat o jakékoli úpravě na míru na e-mailu: info@haflaf.cz nebo tel.: 606 411 872, kde vám možnosti úpravy potvrdíme.