Pamlsek kuličky Insecta & Řasa - 100 g | Zip sáček

Čmuch čmuch, mlask mlask. Nic jiného se od čumáčků vašich pejsků ozývat nebude. Potřebujete svého pejska naučit novým povelům, nebo jenom trénujete psí kusy, abyste svého pejska zabavili? Mít pořádnou odměnu po ruce, se hodí vždycky. Třeba tyto pamlsky kuličky Insecta & Řasa vhodné i pro psy alergické na masovou moučku.

  • Vyrobeny z hmyzího proteinu
  • Vhodné pro psy alergické na masovou moučku
  • Bez přidaných barviv a ochucovadel
  • Nejvyšší potravinářská kvalita
  • Vyrobeno z čistě přírodních surovin
  • Vyrobeno pro Haf Laf českým výrobcem
  • Kuličky mají průměr 12 mm
Detailní informace
Balení:
94 Kč
Skladem Doručení dopravcem 20.04.2024

Detailní popis produktu

POPIS

Pamlsek kuličky Insecta & Řasa jsou vhodné k použití jako výcvikový pamlsek. Insecta & Řasa je vařený pamlsek s vysokou stravitelností pro psy. Je vyroben z čistě přírodních surovin, kde dominantním základem živočišné bílkoviny je hmyzí protein, mikrobiální, vaječný a kvasniční protein. Tyto suroviny obsahují veškeré esenciální ( nepostradatelné ) aminokyseliny, které jsou pro šelmy zásadní a navíc jsou vysoce stravitelné a to až přes 90 %. Protože je Insecta & Řasa vyrobena z hmyzího proteinu, můžete jimi odměňovat i pejsky, kteří jsou alergičtí nebo citliví na masovou moučku. Přídavek vodních řas zvyšuje nejen chutnost, ale také výživovou hodnotu pamlsků. Díky své velikosti 12mm jsou vhodné pro odměnu jakéhokoliv plemene. Pro trpasličí plemena však doporučujeme kuličku ještě rozkrojit na půl.

Pamlsky nejsou uměle dochucovány ani aromatizovány. Mají přirozenou barvu a vůni po použitých surovinách. Na výrobu pamlsků jsou použité pouze kvalitní a čerstvé suroviny.

VARIANTY


  • 100 g znovu uzavíratelný ZIP obal recyklovatelný (100 g = 94 Kč)
  • 500 g úsporné a ekologické balení v papírovém pytli (100 g  = 70 Kč)

POUŽITÍ

Slouží pouze jako pamlsek nebo odměna. Neslouží jako klasické krmivo. Nepoužívejte k zasycení psa. Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do delšího časového období. Použijte pouze tolik kuliček, kolik je nutné k odměně psa. Zvíře musí mít přístup k čerstvé vodě.
Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje. Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu, organizmus psa nijak nepoškodí.

Uchovávejte v chladu a temnu mimo dosah potravin. Doporučená doba spotřeby pro zachování chuťové hodnoty ideálně 6 měsíců při teplotě do 10 °C, nebo 3 měsíce při teplotě do 18°C.

Petra doporučuje

Petra doporučuje pamlsek kuličky Insecta & Řasa malým a trpasličím plemenům ještě rozdělit na půl. Tak budou mít kuličky ideální velikost k odměňování po celou dobu tréningu i pro malé psy. Pejsek se jich nepřejí.

SLOŽENÍ

Hmyzí protein, mikrobiální protein, pivovarské kvasnice, ferm. moučka z tresky, škvark. moučka, rýž. mouka, játr. protein, pohank. mouka, řasa kelpa, sinice chlorella.
Obsah přirozených živin na 1kg krmiva: Bílkoviny 34,5%, Tuk 4,6%, Vláknina 4,7%, Popel 8,5%, Vlhkost 10,6%, Škrob 11%, Vápník 1,5%, Fosfor 0,9%, NaCl 0,06%, Jód 10,2mg.


Hodnocení zákazníků

Recenze z osobní zkušenosti

Kačka K. ⭐⭐⭐⭐⭐

Pamlsky mají skvělou velikost k odměňování. Podle hodnot složení jsou dobrou alternativou pokud barfujete. Pamlsky mají zajímavou vůni.

Doplňkové parametry

Balení 100 g | Zip sáček