O mně a Haf Laf

HAF LAF = RADOST NA OBOU KONCÍCH
Vidím, že jste zabrouzdali na stránku o nás, nebo o mně. 

Jmenuji se Petra a tímto bych chtěla poděkovat všem, díky kterým může značka Haf Laf fungovat a rozvíjet se. Čtěte dále, ať se lépe poznáme.


Značka Haf Laf vznikla s nápadem na pilotní produkt Vodítko 3v1 Twistline zhruba v roce 2021.
Hledala jsem něco s čím, si budeme moci s fenkou Ritou vyrazit na aktivitu, které já říkám relaxační sport pro měšťáka, nebo-li takový jogging, při kterém poběžíme klidným tempem, obě od sebe budeme mít dostatečný prostor, ale Ritu i tak budu mít na vodítku.


Haf Laf je spojením dvou slov 

Haf = Slovíčka, kterými nám chtějí naši čtyřnožci něco říci.

Laf = "Love" nebo-li láska, kterou k našim parťákům chováme.

a produkty z této značky pro vás mají být vždy Radostí na obou koncích.


Produkty pod značkou Haf Laf navrhuji a ručně šiji.
Každý výrobek má prezentovat krásu, minimalismus a eleganci. Ale i přes to být pro vás funkční a praktický. Abyste se v něm cítili dobře vy i váš hafan, ať už se rozhodnete vydat na procházku do města, nebo do lesa.

Nad každým jedním modelem a střihem se snažím přemýšlet jako pejskař pro pejskaře.

K výběru materiálu na produkty přistupuji vždy zodpovědně a často mi nalezení toho nejvhodnějšího zabere i půl roku. Protože pro vás - zákazníky - chci jednoduše to nejlepší. Záleží mi na vaší spokojenosti.

Skvělé ohlasy našich zákazníků jsou mi tou největší odměnou. Dobré vztahy (se zákazníky, dodavateli a business partnery) jsou mi vůbec tou největší odměnou. A díky značce Haf Laf se mi této odměny dostává pravidelně. 

Značka Haf Laf mi dává nejen dobrý pocit, ale i možnost být na sebe pyšná. Pokaždé, kdy značku a produkty posunu zase o krok vpřed. Když se ohlédnu a vidím, že společně nestojíme na jednom místě.
A zákazníci, kteří tyto fáze prožívají se mnou, to ví.

Budete i vy jedním z nich?


Petra
(Zakladatelka Haf Laf)

PS: Rita zůstala na domečku u rodičů a já mám teď život plný lásky od reaktivního pejska Enza značky: Ruský toy, kterého můžete vidět všude na videích, fotkách, apod.