100 % drůběží prsa 100 g - 100 g | Zip sáček

Čmuch čmuch, mlask mlask. Nic jiného se od čumáčků vašich pejsků ozývat nebude, po tom, co ochutnají odměnu v podobě 100 % sušených drůbežích prsou. Menší díly sušených drůbežích prsou uchvátí chuťové buňky každého psího fajnšmekra a motivují ho netrpělivě vyhlížet další příděl. Vyjádřete lásku vašemu pejskovi zdravou a chutnou odměnou.

Ohrnuje váš pejsek nad drůbežím masem čumáček? Vyzkoušejte jiné příchutě.

  • Vyrobeny ze 100 % drůbežích prsou
  • Prsa jsou nalámané na menší díly
  • Sušením jsou zachovány všechny minerály
  • Vysoký obsah bílkovin
Detailní informace
Balení:
129 Kč
Skladem Doručení dopravcem 28.05.2024

Detailní popis produktu

POPIS

Exkluzivní 100 % drůbeží prsa jsou výsledkem lásky k vašemu pejskovi, která je promítnutá do poctivé výroby z těch nejlepších surovin v potravinářské kvalitě. Syrová drůbeží prsa jsou zakonzervována kvalitním sušením, čímž jsou zachovány všechny minerály a vitamíny. Bez konzervantů, barev, ochucovadel a aromat. 

Tyto masové lahůdky nejsou jen obyčejnou pochoutkou, jsou způsobem, jak spojit odměnu s tréninkem. Každý kousek je chutným zážitkem a může být použit během dne jako odměna nebo jako lehká svačinka pro vašeho psa. Protože jde o čistě přírodní sušené maso s vysokým obsahem bílkoviny, je nutno jeho porci zahrnout do denní krmné dávky.

Petra doporučuje

Petra doporučuje vyzkoušet kousky ze 100 % drůbežích prsou k zabavení psa. Krásně voní a pejsek je může snadno žvýkat. Vhodné jak pro malá, tak i velká plemena. 

SLOŽENÍ

Syrová, usušená drůbeží prsa bez jakýchkoliv dalších zchutňujících úprav.


Doplňkové parametry

Balení 100 g | Zip sáček