Pamlsek peletky Kachna & Krill - 100 g | Zip sáček

Čmuch čmuch, mlask mlask. Nic jiného se od čumáčků vašich pejsků ozývat nebude. Potřebujete svého pejska naučit novým povelům, nebo jenom trénujete psí kusy, abyste svého pejska zabavili? Mít pořádnou odměnu po ruce, se hodí vždycky. Zvlášť tyto Pamlsky peletky Kachna & Krill, které jsou vyrobeny z moučky z kachního masa a arktického krilla (krill - souhrnné označení pro malé mořské korýše).

  • Vyrobeno z moučky z kachního masa
  • Bez přidaných barviv a ochucovadel
  • Nejvyšší potravinářská kvalita
  • Vyrobeno z čistě přírodních surovin
  • Vyrobeno pro Haf Laf českým výrobcem
  • Peletky mají průměr 6 mm a délku cca 4-6mm
Detailní informace
Balení:
94 Kč
Skladem Doručení dopravcem 23.07.2024

Detailní popis produktu

POPIS

Pamlsek peletky Kachna & Krill jsou vhodné k použití jako výcvikový pamlsek. Kachna & Krill jsou měkoučké, malé, masové peletky uvařené z přirozených surovin, převážně z kachní moučky, s arktickým krillem, rybím vývarem a lososovým olejem. Díky tomu disponují vysokou stravitelností pro psy. Je vyroben z čistě přírodních surovin, kde dominantním základem je čistá kachní moučka, krill, lojové škvarky. Tyto suroviny obsahují veškeré esenciální ( nepostradatelné ) aminokyseliny, které jsou pro šelmy zásadní a navíc jsou vysoce stravitelné a to až přes 90 %. Obsahuje 75 % živočišných produktů + 10 % pivovarských kvasnic. Pamlsky jsou vyrobeny tak, aby byly co nejvíce bohaté na maso a obsahovaly co nejméně škrobu. Neobsahuje obiloviny s lepkem. Díky své malé velikosti cca 6mm jsou vhodné pro odměnu jakéhokoliv plemene. 

Pamlsky nejsou uměle dochucovány ani aromatizovány. Mají přirozenou barvu a vůni po použitých surovinách. Na výrobu pamlsků jsou použité pouze kvalitní a čerstvé suroviny.

VARIANTY


  • 100 g znovu uzavíratelný ZIP obal recyklovatelný (100 g = 94 Kč)
  • 500 g úsporné a ekologické balení v papírovém pytli (100 g  = 70 Kč)

POUŽITÍ

Slouží pouze jako pamlsek nebo odměna. Neslouží jako klasické krmivo. Nepoužívejte k zasycení psa. Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do delšího časového období. Použijte pouze tolik peletek, kolik je nutné k odměně psa. Zvíře musí mít přístup k čerstvé vodě.
Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje. Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu, organizmus psa nijak nepoškodí.

Uchovávejte v chladu a temnu mimo dosah potravin. Doporučená doba spotřeby pro zachování chuťové hodnoty ideálně 6 měsíců při teplotě do 10 °C, nebo 3 měsíce při teplotě do 18°C.

Petra doporučuje

Petra doporučuje pamlsek peletky Kachna & Krill jak pro malé trpasličí plemena, tak i pro velké. Peletky mají ideální velikost k odměňování po celou dobu tréningu. Pejsek se jich nepřejí.

SLOŽENÍ

Kachní moučka, arktický krill, lososová moučka, masová moučka – hovězí a vepřová, hovězí lojové škvarky, sušená drůbeží játra, pohanka a rýže, pšeničné klíčky, sušená červená řepa, sušená vejce, pivovarské kvasnice, hovězí kolagen, lososový olej, aj. Neobsahuje obiloviny s lepkem a drůbeží maso.
Obsah přirozených živin na 1kg krmiva: Bílkoviny 32%, Tuk 16%, Vláknina 2,8%, Popel 10%, Vlhkost 20%, Škrob 14%, Vápník 2,8%, Fosfor 1,5%, NaCl 0,65%, Jód 1,2mg.


Hodnocení zákazníků

Recenze z osobní zkušenosti

Kačka K. ⭐⭐⭐⭐⭐

Pamlsky mají skvělou velikost k odměňování. Podle hodnot složení jsou dobrou alternativou pokud barfujete. Pamlsky mají zajímavou vůni.

Doplňkové parametry

Balení 100 g | Zip sáček