100 % králičí proužky 100 g - 100 g | Zip sáček

Čmuch čmuch, mlask mlask. Nic jiného se od čumáčků vašich pejsků ozývat nebude, po tom, co ochutnají odměnu v podobě proužků ze 100 % králičího masa. Králičí masové pláty uchvátí chuťové buňky každého psího fajnšmekra a motivují ho netrpělivě vyhlížet další příděl. Od teď bude váš společný trénink jedna radost.

Ohrnuje váš pejsek nad králičím masem čumáček? Vyzkoušejte jiné příchutě.

  • Vyrobeny ze 100 % králičího masa
  • Velikost proužku je cca 12x2 cm
  • Konzervováno pouze sušením
  • Čiště z odřezů a zbytků králičího masa
  • Poctivě vyrobeno v Německu
Detailní informace
Balení:
149 Kč
Skladem Doručení dopravcem 28.05.2024

Detailní popis produktu

POPIS

Exkluzivní králičí proužky jsou výsledkem lásky k vašemu pejskovi, která je promítnutá do poctivé výroby z těch nejlepších surovin v potravinářské kvalitě. Syrová, mletá, králičí svalovina je vytvarovaná do pásků a usušena a zakonzervována pouze horkým vzduchem. Bez konzervantů, barev, ochucovadel a aromat. 

Tyto masové lahůdky nejsou jen obyčejnou pochoutkou, jsou způsobem, jak spojit odměnu s tréninkem. Každý proužek je chutným zážitkem a může být použit během dne jako odměna nebo jako lehká svačinka pro vašeho psa. Protože jde o čistě přírodní sušené maso, lze jej použít i místo kompletního krmiva (granulí).

Petra doporučuje

Petra doporučuje vyzkoušet králičí proužky k zabavení psa. Krásně voní a pejsek je může snadno žvýkat. Lze je i lámat a použít k tréninku, jak pro malá, tak i velká plemena. 

SLOŽENÍ

Syrová, mletá, usušená králičí svalovina, tvarovaná do pásků, bez jakýchkoliv zchutňujících úprav.
Obsah živin na 1 kg krmiva: Bílkoviny - 63 %, Tuk - 17 %, Popel - 5 %, Vlhkost - 8 %


Doplňkové parametry

Balení 100 g | Zip sáček