Kalendář akcí


Tady budete mít možnost osahat si a ověřit kvalitu našich kousků naživo

Protože chceme, abyste měli možnost nás poznat i osobně a vědět kdo je ta Petra, která Haf Laf produkty vyrábí, snažíme se účastnit nejrůznějších akcí, když nám to čas zrovna dovolí. Nejčastěji nás můžete potkat na akcích v Ostravě, ale občas se snažíme vyrazit i kousek dál.

Udělá nám radost, když se za námi na stánek přijedete podívat, produkty si osahat, zkontrolovat jejich kvalitu, nebo třeba vyzkoušet některý z kousků osobně a skvěle padnoucí kousek si rovnou odnesete domů.

Po předchozí domluvě je možné si na těchto stáncích také vyzvedávat vaše objednávky osobně.

Kalendář akcí, kde se můžeme potkat

Pojďte se podívat, jaké akce jsme si na letošní rok naplánovali a kde se můžeme osobně poznat.

Pokud se vám žádný z termínů nedaří napasovat do kalendáře, ale chcete se s našimi produkty seznámit naživo, podívejte se na seznam našich partnerů a jejich kamenných prodejen, kde naše produkty můžete najít.

For Pets 2023

Rozhodli jsme se do toho letos skočit po hlavě a být pro vás na největším veletrhu pro domácí mazlíčky For Pets v Praze. Přípravy nás stojí dost úsilí, ale chceme na stánku být pro vás. Abyste měli možnost si všechny naše produkty ohmatat naživo a zkontrolovat jejich krásu a kvalitu v reálu. A taky se potkat s námi a poznat, kdo za značkou Haf Laf doopravdy stojí.

Kde jste nás mohli naposled vidět

Podívejte se, jak to vypadalo na našich posledních akcích. Nebo si přečtěte článek: Prožijte s námi den na trzích.

2. 4. 2022 Mint Market Ostrava 

13. 5. 2022 Novojičínský Jarmark

22. 5. 2022 Fauna Trhy

24. a 25. 8. 2022 Porubské Sdílko