Kalendář akcí


Tady budete mít možnost osahat si a ověřit kvalitu našich kousků naživo

Protože chceme, abyste měli možnost nás poznat i osobně a vědět kdo je ta Petra, která Haf Laf produkty vyrábí, snažíme se účastnit nejrůznějších akcí, když nám to čas zrovna dovolí. Nejčastěji nás můžete potkat na akcích v Ostravě, ale občas se snažíme vyrazit i kousek dál.

Udělá nám radost, když se za námi na stánek přijedete podívat, produkty si osahat, zkontrolovat jejich kvalitu, nebo třeba vyzkoušet některý z kousků osobně a skvěle padnoucí kousek si rovnou odnesete domů.

Po předchozí domluvě je možné si na těchto stáncích také vyzvedávat vaše objednávky osobně.

Kalendář akcí, kde se můžeme potkat

Pojďte se podívat, jaké akce jsme si na letošní rok naplánovali a kde se můžeme osobně poznat.

Pokud se vám žádný z termínů nedaří napasovat do kalendáře, ale chcete se s našimi produkty seznámit naživo, podívejte se na seznam našich partnerů a jejich kamenných prodejen, kde naše produkty můžete najít.

Business Kemp

Už se nemůžeme dočkat, až se v tento den potkáme s mladými lidmi, kteří mají podnikatelského ducha. Petra z Haf Laf si postupně poctivě zapisuje všechny poznámky, aby těmto lidem předala opravdu hodnotné informace.

Více informací o Business Kempu najdete zde.

Sdílko Poruba

Abyste měli možnost vidět naše produkty i osobně a ne se na ně koukat jen zpoza monitoru, objednali jsme si místo na letošním Sdílko Poruba. Budeme se snažit pro vás náš modul krásně nazdobit a připravit si zábavný program v našem modulu.
Potěší nás vaše návštěva.
Určitě se neostýchejte a přijďte s hafanem, i kdyby se mělo jednat jenom o ochutnání našich pamlsků, nebo předání pozitivní nálady.
Více informací ke Sdílku tady.

Kde jste nás mohli naposled vidět

Podívejte se, jak to vypadalo na našich posledních akcích. Nebo si přečtěte článek: Prožijte s námi den na trzích.

2. 4. 2022 Mint Market Ostrava 

13. 5. 2022 Novojičínský Jarmark

22. 5. 2022 Fauna Trhy