Vodítko Cork Růžové

Designové vodítko z korku speciálně navržené a ručně vyrobené tak, aby vám ladilo k obojku Cork. Vhodné pro malé a střední plemena do 25 kg. Vodítko je díky korkovému zpracování lehoučké, ale zároveň velmi odolné. Korkový materiál je příjemný na dotek, prodyšný a voděodolný. Je odolný vůči mechanickému poškození. Ale hlavně se jedná o ekologický, recyklovatelný materiál, který je vegan friendly. Délka vodítka je 150 cm.

Pokuď jste majitelem malého trpasličího plemene, máme pro vás speciální kolekci korkových vodítek XS.

V případě, že nejste milovníci růžové, vyberte si z nabídky Haf Laf vodítko Cork béžové nebo více zemitý styl vodítko Cork Juta.

 • Originální design navržený v dílně Haf Laf
 • Ručně vyráběné v dílně Haf Laf
 • Z pravého portugalského korku
 • Nezachycuje pachy a nečistoty
 • Odolné proti oděru, voděodolné
 • Příjemné a měkké na úchop
 • Pro malé a střední plemena do 25 kg
Detailní informace
699 Kč
Vyprodáno

Detailní popis produktu


VELIKOSTNÍ PARAMETRY VODÍTKA


Váha pejska 3-7 kg 7-25 kg
Typický zástupce Pomerian, jorkšír, papillon Bullteriér, 

kokršpaněl, husky, border kolie

Délka vodítka 150 cm 150 cm
Hmotnost vodítka vč. karabiny


Pro majitele pejsků trpasličích plemen máme v nabídce korkovou kolekci XS, nebo bavlněnou variantu s popruhem MINIME.

Výroba vodítka Cork

Růžovou variantu probarveného korku do vínové barvy Petra navrhla speciálně pro pejskaře (spíše pejskařky), kteří milují nevšední věci. Nechtějí zapadnout v davu a chtějí být majiteli něčeho netradičního. A tím vodítko Cork růžové bezpochyby je. Nejenže vás v první řadě překvapí, že se dá vůbec z korku vyrobit něco tak pěkného, v druhé fázi vás odzbrojí bordó barva. 

Vodítko Cork růžové je složené z korkového ucha vyrobeného z korkového popruhu v šířce 15 mm. Ucho má dostatečně široký otvor i pro páníčky, kteří mají větší ruku. Také je díky flexibilním vlastnostem korku velmi měkké a příjemné na úchop. Delší část vodítka je vyrobena z ručně splétaných korkových "šňůr". Šňůry jsou vyplněné PVC lankem, takže se nemusíte obávat, že by se vodítko roztrhlo (pokud ho nebudete vystavovat nepřiměřeně vysokému tahu). Vodítko je zakončené karabinou s váhou cca 25 g, která nebude zbytečně zatěžovat malá plemena.

JEDINEČNÉ VLASTNOSTI KORKU

Korek je získáván oloupáním kůry z korkového dubu. Korkový dub má schopnost regenerovat svoji kůru, proto umožňuje její loupání, aniž by se strom poškodil. Korková kůra se následně podrtí a vyrobí se korkový materiál. Díky neomezené, obnovitelné sklizni korkové kůry se jedná o udržitelný, ekologický materiál. Výrobky z korku se po jejich likvidaci dají recyklovat, nijak nezatěžují životní prostředí.

Při slově korek jste možná doposud ani nepomysleli na to, že by se z něj dalo vyrobit něco jiného, než klasická zátka. Ale korek nabízí tolik kvalit, že by bylo škoda je nevyužít na výrobu dalších produktů. Pyšní se tolika fyzikálními vlastnosti, že mu může konkurovat jen málokterý materiál. Proto se Petra rozhodla, vám korek naservírovat v jiné podobě, než ho běžně znáte a ručně z něj vyrobit krásné a neobyčejné obojky a vodítka.

Korek je velmi lehký, váš hafan ani neucítí, že na krku nosí takový skvost. Korek je tak lehký, že dokáže plout na vodní hladině. Korek je pružný a proto se rychle přizpůsobí krčku vašeho pejska. Díky pružnosti se nemusíte bát mechanického poškození vašeho korkového vodítka, jako např. škrábance, korek se vždy vrátí do svého původního tvaru. Korek je prodyšný, voděodolný, nezadržuje pachy ani plísně. Váš korkový set lze šetrně omývat vodou a mýdlem. V případě navlhnutí korkového vodítka, uschne během minuty
Po takové spoustě kladných vlastností, už vám jenom stačí objednat a nechat se očarovat designovým zpracováním našich jedinečných doplňků z kolekce Cork.

ÚDRŽBA A ČIŠTĚNÍ VODÍTKA CORK


Aby vám vodítko dělalo radost co nejdéle, doporučujeme šetrné ruční čištění, pomocí tekoucí vody, hadříku a mýdla, které nebude zbytečně vysušovat. Můžete použít kartáček s velmi jemnými štětinami. Nedoporučujeme produkt prát v pračce, nebo drhnutí kartáčem s tvrdými štětinami. 

Petra doporučuje

Petra doporučuje vodítko Cork pro majitele pejsků, kteří si potrpí na sladění outfitu s výbavou pro pejska. Kteří milují elegantní, unikátní styl a design skloubený s funkčností produktu. Vodítko Cork ocení pejskaři, kteří upřednostňují přírodní materiály a vegan friendly přístup.


Hodnocení zákazníků

Recenze od zákaznice z Instagramu

Lucie J. ⭐⭐⭐⭐⭐

Rodiče jsou nadšení. Doma se o první vodítko od vás strhla hádka, takže jsem musela objednat ještě jedno. Taťka říkal, že bude potřebovat i obojek až pejsek bude větší, takže se k vám určitě zase vrátím.

Recenze převzaty z Facebooku

Barbora J. ⭐⭐⭐⭐⭐

Doporučuji všemi deseti. Vodítko je kvalitně zpracované a hlavně vydrží! Líbí se mi detailní zpracování kožených doplňků. Chtěla jsem něco originálního a jsem maximálně spokojená s výběrem 😊


Vaše nejčastější dotazy

 • Vydrží korek, nemůže se vodítko roztrhnout?
  Ucho vodítka Cork je vyrobené z popruhu a tzv. korkové látky ("veganské kůže"). Delší splétaná část vodítka je vyrobena z PPV lanek obšitých korkovou látkou. Celé vodítko by tak mělo vydržet nápor pejska do 25kg.
 • Neláme se a nedrolí korkový materiál?
  Některé korkové výrobky jsou občas náchylné na popraskání v ohybech. Toho se u našeho vodítka Cork bát nemusíte. Jeho použitelnost jsme několikrát testovali, než vůbec mohl jít do prodeje. Korkový materiál použitý na Cork obojky a vodítka byl zpracován tak, aby si zachoval velmi ohebné vlastnosti, pružnost a povrch materiálu se navracel do původního tvaru.

POCTIVÁ RUČNÍ PRÁCE

Každé vodítko ručně kompletuje a prošívá Petra v malé dílně Haf Laf v Ostravě. Můžete si být jistí, že vámi vybranému kousku byla věnována ta nejvyšší péče při výrobě.

Doplňkové parametry