Vodítko MINIME Růžová

Ucho z jemné bavlny vyztužené PP popruhem v baby růžové barvičce, zakončení lehkou pochromovanou baby karabinou, vše propojeno pečlivou ruční prací. To je jedinečné vodítko MINIME Ružová. Vodítko MINIME je speciálně navržené pro ty nejmenší pejsky. To, že jste páničkem trpasličího plemena už vás při výběru limitovat nebude. Vodítko je lehoučké, měkké a příjemné na úchop. 
Délka vodítka je 120 cm.

Detailní informace
529 Kč
Nedostupné

Detailní popis produktu

Varianta MINIME

Varianta MINIME je navržena pro naše nejmenší kamarády. Délka vodítka je 120 cm a šířka popruhu 1 cm. Při navržení a tvorbě variant MINIME byly brány v potaz malé křehké trpasličí plemena. I proto pro ně byla zvolena maximální šířka popruhu 1 cm v kombinaci s odlehčenou pochromovanou baby karabinou. Víme, že sehnat tak tenké obojky a vodítka s hezkým designem může být nelehkým úkolem. Majitelé malých pejsků budou oceňovat především lehoučkou váhu MINIME vodítek, které jejich pejska nebudou zbytečně zatěžovat.

Popis

V Haf Laf si libujeme v nevšedních a troufalých designech. To, co by jednomu připadalo nepředstavitelné, pro nás je výzvou. Potrpíme si především na kvalitě a spokojenosti zákazníka. Spokojenosti vaší a vašeho čtyřnohého parťáka. Proto pečlivě vybíráme materiály a dbáme na každý detail při výrobě. Více jak polovina použitých materiálů je pro značku Haf Laf vyráběna na míru. Každý výrobek značky Haf Laf je vyroben šikovnými lidmi ručně a s láskou. Z vlastních pejskařských zkušeností ale také víme, že výrobky pro pejsky musí být nejen krásné, ale i praktické a funkční.
A to toto MINIME Růžové vodítko opravdu je. Mrkněte čím vším vám vodítko MINIME Růžová vykouzlí úsměv na rtech.

Vodítko MINIME Růžové je stylovým doplňkem pro trpasličí plemena, na míru sladěné k našemu obojku MINIME Růžová. A protože našim zákazníkům nasloucháme, víme, že páničci nejmenších plemen nejvíce ocení lehkou hmotnost vodítek. Aby bylo vodítko co nejlehčí, ale zároveň vydrželo tah pejska, rozhodli jsme se ho poskládat ze dvou částí. První část vodítka je ucho u kterého je PP popruh obšitý měkkou 100% bavlněnou látkou. Druhá část vodítka je složena z PP popruhu v baby růžové barvě a zakončena pochromovanou baby karabinou. Baby karabina by měla vydržet nápor až 35 kg v tahu.

Složení

  • 100% bavlněná látka
  • PP popruh
  • Kovová pochromovaná galanterie

Co by vás mohlo dále zajímat

Rukojeť vodítka může být náchylnější na ušpinění. V případě, že by se vám vaše vodítko MINIME Růžová zdálo špinavé, stačí ho jednoduše přidat k prádle do pračky a nechat uschnout. 

Často mají majitelé trpasličích pejsků raději flexi svinovací vodítko, než to klasické. I Petra (zakladatelka Haf Laf) má trpasličí plemeno a upřednostňuje klasické vodítko a to z důvodu výchovy. Pejsci jsou na klasickém vodítku ovladatelnější než na flexi. Klasické vodítko slouží jako "prodloužená ruka" pánička. Je tak zde větší šance, že se bude dát pejsek lépe vycvičit v případě nechtěného chování při procházce - tahání, útočnost vůči větším plemenům, apod.

Variantu MINIME bychom doporučili pro plemena podobná proporcemi těla: krysařík, trpasličí pudl, trpasličí jezevčík, ruský toy, jorkšírský teriér, čivava, grifonek, pomeranian (ale vždy však bude záležet na preferencích a uvážení majitele).


*Jelikož se jedná o ruční práci, může se kus od kusu mírně lišit. Proto jsou fotografie pouze ilustračního charakteru.

Doplňkové parametry