Vodítko Cork Juta

Značka: Haf Laf

Designové vodítko z korku a juty speciálně navržené a ručně vyrobené tak, aby vám ladilo k obojku Cork. Vhodné pro všechna plemena váhově zhruba do 40 kg. Vodítko je díky kombinaci jutového lana a korku lehké, ale zároveň velmi odolné. Korkové ucho je příjemné na dotek, prodyšné a voděodolné. Kombinace juty a korku nadchne především milovníky přírodních materiálů.
Délka vodítka je 150 cm.

Detailní informace
679 Kč
Skladem Doručení dopravcem 10.10.2022

Detailní popis produktu

Varianta Cork Juta

Variantu Cork Juta jsme navrhli tak, aby se líbila především lidem, kteří raději šáhnou po produktu vyrobeného z přírodních materiálů. Varianta Cork Juta je sázka na jistotu se kterou nemůžete šlápnout vedle. Béžové tóny celého vodítka jsou doplněny o kovový hardware v antique (staromosazném) provedení. Žádná křiklavá barva, žádné razící prvky, nic navíc, pouze čistý přírodní vzhled s kapkou elegance a luxusu. Vodítko Cork Juta je složené z korkového ucha vyrobeného z korkového popruhu v šířce 20 mm. Ucho má dostatečně široký otvor i pro páničky, kteří mají větší ruku, také je díky flexibilním vlastnostem korku velmi měkké a příjemné na úchop. Delší část vodítka je vyrobena z jutového provazu v šířce 12 mm. Jutový provaz je vysoce odolný a pokud nebude nepřiměřeně přetěžován, měl by vydržet i těžké váhy - pejsky kolem 40 kg. Vodítko je zakončené karabinou s váhou cca 30 g.

Popis

V Haf Laf si libujeme v nevšedních a troufalých designech. To, co by jednomu připadalo nepředstavitelné, pro nás je výzvou. Potrpíme si především na kvalitě a spokojenosti zákazníka. Spokojenosti vaší a vašeho čtyřnohého parťáka. Proto pečlivě vybíráme materiály a dbáme na každý detail při výrobě. Více jak polovina použitých materiálů je pro značku Haf Laf vyráběna na míru. Každý výrobek značky Haf Laf je vyroben šikovnými lidmi ručně a s láskou. Z vlastních pejskařských zkušeností ale také víme, že výrobky pro pejsky musí být nejen krásné, ale i praktické a funkční.
A to tato kombinace korkovo-jutového vodítka opravdu je. Mrkněte čím vším vám korkovo-jutové vodítko vykouzlí úsměv na rtech.

Kladné vlastnosti korku

Korek je získáván oloupáním kůry z korkového dubu. Korkový dub má schopnost regenerovat svoji kůru, proto umožňuje její loupání, aniž by se strom poškodil. Korková kůra se následně podrtí a vyrobí se korkový materiál. Díky neomezené, obnovitelné sklizni korkové kůry se jedná o udržitelný, ekologický materiál. Výrobky z korku se po jejich likvidaci dají recyklovat, nijak nezatěžují životní prostředí.

Při slově korek jste možná doposud ani nepomysleli na to, že by se z něj dalo vyrobit něco jiného, než klasická zátka. Ale korek nabízí tolik kvalit, že by bylo škoda je nevyužít na výrobu dalších produktů. Pyšní se tolika fyzikálními vlastnosti, že mu může konkurovat jen málokterý materiál. Proto jsme se rozhodli transformovat korek na krásné a neobyčejné obojky a vodítka.
Korek je velmi lehký, váš hafan ani neucítí, že na krku nosí takový skvost. Korek je tak lehký, že dokáže plout na vodní hladině. Korek je pružný a proto se rychle přizpůsobí krčku vašeho pejska. Díky pružnosti se nemusíte bát mechanického poškození vašeho korkového obojku, jako např. škrábance, korek se vždy vrátí do svého původního stavu. Korek je prodyšný, voděodolný, nezadržuje pachy ani plísně. Váš korkový obojek lze šetrně omývat vodou a mýdlem. V případě navlhnutí korkového vodítka, uschne během minuty
Po takové spoustě kladných vlastností, už vám jenom stačí objednat a nechat se očarovat designovým zpracováním našich jedinečných korkových doplňků pro pejsky.

Složení

  • 100% přírodní portugalský korek (vegan)
  • 100% přírodní juta lano
  • Kovový hardware staromosazné (antique) barvy

Co by vás mohlo dále zajímat

Některé korkové výrobky jsou občas náchylné na popraskání v ohybech. Toho se u našeho vodítka Cork Juta bát nemusíte. Jeho použitelnost jsme několikrát testovali, než vůbec mohl jít do prodeje. Korkový materiál použitý na Cork Juta vodítko byl zpracován tak, aby si zachoval velmi ohebné vlastnosti a pružnost.

Výhodou jutového lana je jeho pevnost, odolnost vůči mikroorganizmům a také schopnost odolat zásaditým látkám.

Aby vám vodítko dělalo radost co nejdéle, doporučujeme šetrné ruční čištění, pomocí tekoucí vody, mýdla a případně kartáčku s jemnými štětinami.

Vodítko Cork Juta bychom doporučili pro plemena s hmotností okolo 5-40 kg, s proporcemi podobnými: kokršpaněl, ohař, border kolie, stafford a bull plemena, husky, labrador, ovčák, a další.

Při výběru však bude vždy záležet na preferencích pánička a tělesné konstituci hafana.

*Jelikož se jedná o ruční práci, může se kus od kusu mírně lišit. Proto jsou fotografie pouze ilustračního charakteru.

Doplňkové parametry