Obojek MINIME Růžová

Jemňoučká bavlna, výztužný PP popruh v pastelové růžové barvičce a odlehčená galanterie propojená pečlivou ruční prací. To je jedinečný Obojek MINIME. Obojek MINIME speciálně navrhla Petra pro ty nejmenší pejsky, na základě vlastních chovatelských potřeb. To, že jste páničkem trpasličího plemena už vás při výběru limitovat nebude. Obojek je lehoučký, měkký a příjemný na nošení. Zapínání obojku pomocí plastové odlehčené přezky s mechanismem "quick release" zvládnete i dvěma prsty.
Délka obojku je nastavitelná v rozměrech 17-22,5 cm a šířka obojku 1 cm.

Pokud hledáte barvu pro psího fešáka, vyberte si z kolekce MINIME obojek mint.

V případě, že jste majiteli pejska standardní velikosti, můžete vybírat ze tří autorských motivů nastavitelných obojků Ponny, Tucan a Abstract.

 • Nastavitelná velikost dle potřeb malého pejska
 • Originální design navržený v dílně Haf Laf
 • Vyrobeno na míru potřebám trpasličích plemen
 • Vysoce kvalitní recyklovatelný PP popruh
 • Obšito měkkou 100% bavlněnou látkou
 • Netahá ani nezachycuje chlupy pejska
 • Příjemný a pohodlný na nošení
 • Velmi lehký, nezatěžuje drobné plemena
 • Jednoduché zapnutí a odepnutí pouze jednou rukou
Detailní informace
379 Kč
Nedostupné

Detailní popis produktu

VARIANTY

Varianta Obvod  Šířka  Spona
Nastavitelná velikost 17-22,5 cm
1 cm plastová


Rozměry jsou měřeny od hrany popruhu k hraně popruhu. 
V případě, že byste potřebovali upravit velikost individuálně, vepište nám to do poznámky v objednávce.

Pro majitele pejsků standardních velikostí máme v nabídce obojky s nastavitelnou velikostí s autorskými motivy Ponny, Tucan a Abstract.


VÝROBA OBOJKU TASMA

Varianta MINIME navrhovala Petra dle vlastní pejskařské zkušenosti. Délka obojku je nastavitelná v rozměrech 17-22,5 cm a šířka obojku 1 cm. Při navržení a tvorbě variant MINIME byly brány v potaz malé křehké krčky trpasličích plemen. I proto pro ně byla zvolena maximální šířka popruhu 1 cm v kombinaci s odlehčenou plastovou přezkou. Víme, že sehnat tak tenké obojky a vodítka s hezkým designem může být nelehkým úkolem. 

Majitelé malých pejsků budou oceňovat především lehoučkou váhu MINIME obojků, které jejich pejska nebudou zbytečně zatěžovat. A obšití měkkou 100% bavlněnou látkou v pastelové Mint barvě. Přezku jste schopni odepnout během sekundy i dvěma prsty, díky mechanismu "quick release".

Obojek MINIME pro vás ušily zlaté české ručičky. A že to byl boj, ušít tyto prťavé stylové obojky.


PROČ VOLIT MINIME OBOJEK


Obojek z kolekce MINIME je navržen s ohledem na speciální potřeby pejskařů s trpasličími plemeny. Je vyztužen PP popruhem pro delší trvanlivost. PP popruh je obšitý 100% bavlněnou látkou pro pohodlnější nošení a lepší pocit z procházek malých pejsků. Při výrobě obojku byl kladen důraz i na praktickou stránku a zohledněn požadavek, který tíží každého majitele trpasličího plemene - váha obojku. Proto je obojek velmi lehký a kovová přezka je nahrazena plastovou, jelikož tak si to naši zákazníci žádají. 

Obojek bude skvělou volbou pro plemena jako jsou pražský krysařík, ruský toy, pomeranian, čivava, trpasličí jezevčík, toy pudl, a další miniaturní stvoření. 

Obojek může být náchylnější na ušpinění, ale nepředpokládáme, že naši malí gaučoví přátelé by si libovali v bahně. V případě, že by se vám váš obojek MINIME Růžový zdál špinavý, stačí ho jednoduše přidat k prádle do pračky a nechat uschnout.

Petra doporučuje

Petra doporučuje obojek MINIME pro majitele pejsků trpasličích plemen, pro které je rozhodující vlastností obojku právě malá hmotnost. Obojek MINIME udělá určitě radost pejskařům, kteří se rozhodli se svým pejskem trénovat a podstoupit výcvik i přes trpasličí vzrůst pejska. Protože na obojku je pejsek při výcviku ovladatelnější než na postroji.


Hodnocení zákazníků

Recenze od zákaznice z Instagramu

Lucie J. ⭐⭐⭐⭐⭐

Rodiče jsou nadšení. Doma se o první vodítko od vás strhla hádka, takže jsem musela objednat ještě jedno. Taťka říkal, že bude potřebovat i obojek až pejsek bude větší, takže se k vám určitě zase vrátím.

Recenze převzaty z Facebooku

Barbora J. ⭐⭐⭐⭐⭐

Doporučuji všemi deseti. Vodítko je kvalitně zpracované a hlavně vydrží! Líbí se mi detailní zpracování kožených doplňků. Chtěla jsem něco originálního a jsem maximálně spokojená s výběrem 😊


Vaše nejčastější dotazy

 • Nedře obojek MINIME?
  NE. Popruh je speciálně obšitý 100% bavlněnou látkou pro dosažení maximálního pohodlí vašeho pejska.
 • Nevím, jestli velikost bude mému psovi sedět?
  Díky tomu, že se jedná o obojek s nastavitelnou délkou, se nemusíte bát, že by velikost vašemu pejskovi neseděla. Stačí si ověřit obvod krku vašeho pejska s naší velikostní tabulkou a v případě, že míra odpovídá, se nemusíte ničeho obávat. Pokud byste potřebovali přece jen míru individuálně upravit, stačí nám to vepsat do poznámky v objednávce a my už se o vše postaráme.

Doplňkové parametry