Obojek Lina Výcvikový Stahovací - do 30 cm, Černá, S | 10 mm

S-XL

Kvalitní materiál, vysoká odolnost v tahu, zároveň však stále pohodlný. Dlouhá životnost a výběr těch nejhezčích barev. Takový je výcvikový stahovací obojek značky Haf Laf vyrobený z PP lana s jádrem s ručně prošívanou hovězí kůží pro opravdovou pevnost spojů. Navržený v rozměrech pro všechna plemena psů. S kvalitním kovovým hardwarem a D kroužky na které můžete připnout známku.

Pokud ovšem raději volíte klasické nastavitelné obojky, vyberte si z naší široké nabídky originálních designů a jedinečných motivů.

 • Odolné lano s jádrem vyrobené na míru pro Haf Laf
 • Příjemné a měkké lano na kontakt s pokožkou
 • Vysoká odolnost v tahu
 • Kvalitní zpracování zajišťující dlouhou životnost
 • Ručně a pečlivě prošitý každý spoj 
 • Odolný proti oděru, vodě a vyblednutí barev
 • Netahá chlupy psa
 • Velikosti na míru všem typům psů
 • Pevnost lana 2200 kg, certifikace STANDARD 100 by OEKO-TEX®
Detailní informace
Obvod:
Barva:
Průměr lana:
379 Kč
Skladem Doručení dopravcem 28.05.2024

Detailní popis produktu

VARIANTY

Varianta Obvod obojku
S do 30 cm
M do 40 cm
L do 50 cm
L do 55 cm
XL do 65 cm


Rozměry jsou měřeny od hrany obojku k druhé hraně obojku.
V případě, že by vám nevyhovoval předem daný rozměr a potřebovali byste velikost upravit individuálně, dopište svůj požadavek do poznámky v objednávce.


VÝROBA KOŽENÉHO OBOJKU

Výcvikový obojek Lina pro vás ručně šije a vyrábí Petra. Ruční prošívání kůže zajistí pevnější spoje. Lina je vyrobeno z vysoce kvalitního lana s duší na jehož výrobu na míru měla Petra vysoké požadavky. Použitá lana jsou hustě splétané, aby psům nezatrhávaly srst. Jsou oděruodolné, protože víme, jaké čuňátka ti naši pejsci občas jsou. A díky odolnosti vůči UV záření vám naše pestré barvy nikdy nevyblednou. Naši zákazníci jsou mile překvapeni osobní zkušeností, že lana zůstávají stále relativně lehká a příjemná na dotek.  

Na kožené komponenty byla vybrána nejkvalitnější a nejdražší část pravé hovězí kůže (krupon). Obě strany obojku jsou zakončeny ručně přrošívanými koženými částmi spojující lano a D kroužky, na které si můžete třeba připnout známku. Kožené části jsou ozdobené decentním logem značky Haf Laf tak, aby vám nekazily celkový dojem z produktu.


PROČ VOLIT LINA VÝCVIKOVÝ OBOJEK

Výcvikový stahovací obojek poslouží zejména páníčkům, jejichž pejsek je zatím extrémně temperamentní a celou procházku vypjatý v silném tahu. Díky lanu vyráběnému na míru pro značku Haf Laf se jedná o pohodlnější variantu stahovacího obojku, oproti obojkům kovovým. Navíc můžete své výcvikové stahovací obojky Lina ladit ve stejné barvě jako vodítka Lina

Lana jsou vysoce odolná, pevnost lana je výrobcem uváděná na 2200 kg. Jsou zdraví vašeho pejska nezávadná. Díky svým jedinečným vlastnostem lana, jsou obojky vhodné jak pro menší psy, tak i pro ty největší tahouny. Obojky Lina mají dlouhou životnost a tak vám při troše péče budou dělat radost dlouhou řádku let.

Petra doporučuje

Petra doporučuje stahovací obojek Lina používat především k výcviku. Kožený obojek vyráběla Petra tak, aby zajistil vašemu pejskovi komfort při nošení a zároveň byl pro vás praktickou a funkční pomůckou.


Hodnocení zákazníků

Recenze od zákaznice z Instagramu

Lucie J. ⭐⭐⭐⭐⭐

Rodiče jsou nadšení. Doma se o první vodítko od vás strhla hádka, takže jsem musela objednat ještě jedno. Taťka říkal, že bude potřebovat i obojek až pejsek bude větší, takže se k vám určitě zase vrátím.

Recenze převzaty z Facebooku

Barbora J. ⭐⭐⭐⭐⭐

Doporučuji všemi deseti. Vodítko je kvalitně zpracované a hlavně vydrží! Líbí se mi detailní zpracování kožených doplňků. Chtěla jsem něco originálního a jsem maximálně spokojená s výběrem 😊


Vaše nejčastější dotazy

 • Nebude lanový obojek nepohodlný pro mého psa?
  Ne. Lana jsou navrženy a vyráběny na míru pro značku Haf Laf. Jsou měkké, ale zároveň stále vysoce odolné. Jsou pejskaři, kteří upřednostňují lanové stahovací obojky, oproti jiným variantám. Pokud si však nejste jisti s lanovou variantou, vyzkoušejte naši koženou.

POCTIVÁ RUČNÍ PRÁCE

Každý obojek ručně kompletuje a vyrábí Petra v malé dílně Haf Laf v Ostravě. Můžete si být jistí, že vámi vybranému kousku byla věnována ta nejvyšší péče při výrobě.

Doplňkové parametry

Obvod do 30 cm
Barva Černá
Průměr lana S | 10 mm
Materiál Lano