Obojek Kožený Výcvikový Stahovací - do 50 cm, 25 mm, Červená

Kvalitní materiál, vysoká odolnost v tahu, dlouhá životnost a výběr těch nejhezčích barev. Takový je výcvikový stahovací obojek značky Haf Laf z pravé hovězí probarvené kůže, navržený ve velikostech pro všechna plemena psů. S kvalitním kovovým hardwarem a D kroužkem navíc, abyste si mohli připnout známku. Červená barva vám bude svým odstínem připomínat to nejluxusnější Ferrari. Ferrari mezi obojky.

Pokud ovšem raději volíte klasické nastavitelné obojky, vyberte si z naší široké nabídky originálních designů a jedinečných motivů.

 • 100% pravá hovězí kůže
 • Vysoká odolnost v tahu
 • Dlouhá životnost
 • Ruční výroba z dílny Haf Laf
 • Nezachycuje pachy, plísně ani bakterie
 • Netahá chlupy psa
 • Velikosti na míru všem typům psů
 • Praktické rozmístění kovových komponentů
Detailní informace
Obvod:
Šířka:
Barva:
449 Kč
Vyprodáno

Detailní popis produktu

VARIANTY

Varianta Obvod obojku Šířka obojku
S do 30 cm
20 mm
M do 40 cm
20 mm
L do 50 cm 25 mm
XL do 65 cm 30 mm


Rozměry jsou měřeny od hrany obojku k druhé hraně obojku.
V případě, že by vám nevyhovoval předem daný rozměr a potřebovali byste velikost upravit individuálně, dopište svůj požadavek do poznámky v objednávce.


VÝROBA KOŽENÉHO OBOJKU

Abyste od značky Haf Laf vždy dostali jedinečný kousek, rozhodli jsme se pro vás vyrábět obojky z té nejkvalitnější pravé hovězí kůže v probarvených variantách. Víme, že si naši zákazníci potrpí především na kvalitu, ale také unikátní design se kterým vystoupí z davu. Spokojenost zákazníka je pro nás důležitá. Spokojenost vaše a vašeho čtyřnohého parťáka. Proto Petra pečlivě osobně vybírá materiály a dohlíží na každý detail při výrobě.  Můžete si být jisti, že při ruční výrobě tohoto obojku, byla věnována péče každému jednomu řezu a záhybu. Každý kožený pás byl ručně nařezán a každý obojek byl ručně zkompletován

Při výrobě obojků a vodítek Haf Laf, myslíme nejen na hezký vzhled, ale také praktické použití pro pejskaře. Proto byl použit kvalitní kovový hardware a stahovací obojek má navíc D kroužek pro připnutí známky.
Na obojky ve variantě XS jsou použity odlehčené přezky, aby pro vašeho pejska nebyly zbytečně těžké.

Probarvené obojky by neměly otíráním zanechávat barevnou stopu na krčcích bílých psů, ale bohužel nemáme odzkoušeno a nemáme tuto informaci podloženou praxí. Pokud máte jakoukoli zkušenost, budeme rádi, když se s námi o ni podělíte v e-mailu info@haflaf.cz


PROČ VOLIT KOŽENÝ OBOJEK


Kůže je ekologickým materiálem nezatěžujícím životní prostředí. Je získávána jako druhotný produkt. Jejím nezpracováním by v masném a mlékárenském průmyslu docházelo k enormnímu odpadu bez využití. Oproti "EKO kůži" k jejíž výrobě se zpravidla používá polyuretan, který vzniká chemickou úpravou fosilních paliv a nese s sebou problém v podobě recyklace, je 100% pravá kůže biodegradabilní. Biodegradabilita znamená plnou rozložitelnost v přírodě pouze pomocí přirozených procesů.
Zároveň vám výrobky z opravdu kvalitní kůže budou dělat radost řadu let. Nebo alespoň do doby, než rozšíříte psí šatník o další produkty Haf Laf. :)

Petra doporučuje

Petra doporučuje stahovací kožený obojek v dostatečné šířce především k výcviku. Kožený obojek vyráběla Petra tak, aby zajistil vašemu pejskovi komfort při nošení a zároveň byl pro vás praktickou a funkční pomůckou.


Hodnocení zákazníků

Recenze od zákaznice z Instagramu

Lucie J. ⭐⭐⭐⭐⭐

Rodiče jsou nadšení. Doma se o první vodítko od vás strhla hádka, takže jsem musela objednat ještě jedno. Taťka říkal, že bude potřebovat i obojek až pejsek bude větší, takže se k vám určitě zase vrátím.

Recenze převzaty z Facebooku

Barbora J. ⭐⭐⭐⭐⭐

Doporučuji všemi deseti. Vodítko je kvalitně zpracované a hlavně vydrží! Líbí se mi detailní zpracování kožených doplňků. Chtěla jsem něco originálního a jsem maximálně spokojená s výběrem 😊


Vaše nejčastější dotazy

 • Nebude nepodšitý kožený obojek nepohodlný pro mého psa?
  NE. Jedná se o kůži - vysoce odolný materiál, zároveň přizpůsobivý. Kůže je materiál, který s věkem bude zrát a jejíž vlastnosti jsou nenahraditelné jakýmkoli jiným materiálem.
  Sám pan Desenský, či jiní kynologové by dle svých slov vždy sáhli po koženém obojku.
 • Nevadí, že obojek není podšitý? Nechci aby mého psa řezal nebo tlačil.
  Naopak, textilní podšití vám bude na obojku zbytečně zadržovat chlupy, pachy a nečistoty a brzy se začne šoupat. Pokud byste však i přes to chtěli podšití, volte raději podšití s polstrováním z kozinky, či jiné tenčí kůže. Ať má obojek hladký povrch z obou stran.

POCTIVÁ RUČNÍ PRÁCE

Každý obojek ručně kompletuje a vyrábí Petra v malé dílně Haf Laf v Ostravě. Můžete si být jistí, že vámi vybranému kousku byla věnována ta nejvyšší péče při výrobě.

Doplňkové parametry

Obvod do 50 cm
Šířka 25 mm
Barva Červená