Obojek kožený se jménem - XS | 18-23 cm, 15 mm, 1

Značka: Haf Laf
NAVRHNĚTE SI VŠECHNY VELIKOSTI

Kvalitní materiál, vysoká odolnost v tahu, dlouhá životnost a možnost gravírování jména vašeho pejska. Takový je obojek značky Haf Laf zpracovaný z nejdražší části pravé přírodní hovězí kůže. Navržený ve velikostech pro všechna plemena psů. S kovovým hardwarem rozmístěným tak, aby konce neodstávaly a na D kroužek jste si mohli pohodlně připnout známku, nebo vodítko. 

Jméno pejska vepište do poznámky v objednávce!
Doba dodání u tohoto obojku na zakázku je 14 dní.

Máte raději barvy? Vyberte si z našich kožených barevných obojků ve fuchsiové, červené, nebo nebesky modré barvě.

 • Možnost vygravírování jména vašeho pejska
 • 100% pravá hovězí kůže
 • Vysoká odolnost v tahu
 • Dlouhá životnost
 • Poctivá kvalitní ruční výroba z dílny Haf Laf
 • Netahá chlupy psa
 • Velikosti na míru všem typům psů
 • Praktické rozmístění kovových komponentů
Detailní informace
Obvod:
Šířka:
Styl písma:
449 Kč
Skladem Doručení dopravcem 02.02.2023

Detailní popis produktu

VARIANTY

Varianta Obvod obojku Šířka obojku
XS 18-23 cm
15 mm
S 28-36 cm
20 mm
M 34-42 cm
20 mm nebo 25 mm
L 40-48 cm 25 mm nebo 30 mm
XL 45-56 cm 30 mm


Rozměry jsou měřeny od hrany obojku k první a poslední dírce.


VÝROBA KOŽENÉHO OBOJKU

Petra se rozhodla potěšit všechny pejskaře, kteří milují svého pejska natolik, že chtějí mít zvěčněné jeho jméno v poctivém kvalitním obojku z pravé přírodní kůže.
Nyní si můžete navolit libovolnou šířku a délku obojku na míru navržené potřebám všech pejsků různých velikostí a rozměrů.

Na obojek si můžete nechat vygravírovat jméno vašeho pejska v 6 stylech písma, které pro vás Petra vybrala. Díky metodě gravírování se nemusíte bát, že by se jméno z obojku sešoupalo, nebo byste o něj přišli.
Jméno se gravíruje doprostřed obojku, mezi kovovou sponu a dírky.

Obojek je vyrobený ze 100% pravé hovězí kůže. Při výrobě jsme pracovali s nejkvalitnější a nejdražší části kůže, která bude měkkoučká a poddajná na krčcích trpasličích plemen, ale zároveň vydrží nápor a tah těch největších svaloušů. Hovězí kůže vám zajistí vysokou odolnost v tahu stejně jako vybraná kvalitní kovová galanterie. 

Celý obojek je poctivou ruční prací z dílny Haf Laf, která je do něj propsaná každým detailem.

Kožený obojek s gravírovaným jménem můžete barevně sladit s vodítkem Cork Juta nebo Cork béžové. Pokud kladete větší důraz na výkon, než na estetiku, vyberte si z naší řady lanových vodítek Lina.

PÉČE O KOŽENÝ OBOJEK


O váš kožený obojek je potřeba se důkladně starat, jako třeba o kožené boty. Šetrným čistěním hadříkem a ošetřování přírodními oleji vhodnými k impregnaci kůže, nemůžete nikdy nic pokazit.
Jak se starat o kožené výrobky se dozvíte v našem článku: Jak se starat o kůži a kožené výrobky.

Petra doporučuje

Petra doporučuje kožený obojek pro všechny milovníky kvalitní voňavé kůže. Kožený obojek se jménem vám bude sloužit při všech psích aktivitách a ještě vám ho bude okolí tajně závidět. S trochou péče vám bude dělat radost pěknou řadu let. 


Hodnocení zákazníků

Recenze od zákaznice z Instagramu

Lucie J. ⭐⭐⭐⭐⭐

Rodiče jsou nadšení. Doma se o první vodítko od vás strhla hádka, takže jsem musela objednat ještě jedno. Taťka říkal, že bude potřebovat i obojek až pejsek bude větší, takže se k vám určitě zase vrátím.

Recenze převzaty z Facebooku

Barbora J. ⭐⭐⭐⭐⭐

Doporučuji všemi deseti. Vodítko je kvalitně zpracované a hlavně vydrží! Líbí se mi detailní zpracování kožených doplňků. Chtěla jsem něco originálního a jsem maximálně spokojená s výběrem 😊


Vaše nejčastější dotazy

 • Nebude nepodšitý kožený obojek nepohodlný pro mého psa?
  NE. Jedná se o kůži - vysoce odolný materiál, zároveň přizpůsobivý. Kůže je materiál, který s věkem bude zrát a jejíž vlastnosti jsou nenahraditelné jakýmkoli jiným materiálem.
  Sám pan Desenský, či jiní kynologové by dle svých slov vždy sáhli po koženém obojku.
 • Vydrží obojek v tahu?
  Ano, obojek vydrží i ty největší tahouny. Na výrobu byla použitá nejkvalitnější a nejdražší část kůže v adekvátní tloušťce koženého plátu. Na tento obojek se můžete vážně spolehnout.

POCTIVÁ RUČNÍ PRÁCE

Každý obojek ručně kompletuje a vyrábí Petra v malé dílně Haf Laf v Ostravě. Můžete si být jistí, že vámi vybranému kousku byla věnována ta nejvyšší péče při výrobě.

Doplňkové parametry

Obvod XS | 18-23 cm
Šířka 15 mm
Styl písma 1