Nastavitelné vodítko Olive - 25 mm, Classic

BESTSELLER

Znáte ten pocit, kdy venčíte vašeho pejska na střídačku s partnerem a každý preferujete úplně jinou délku vodítka? A co kdybychom vám řekli, že Petra navrhla takové vodítko, které si jednoduše nastavíte na délku, která zrovna vyhovuje vám? 

V kombinaci nápadu Petry a šikovných českých ručiček naší švadlenky vzniklo to nejpropracovanější vodítko. Ze speciálního extra příjemného materiálu do ruky a s unikátním posuvným systémem, díky kterému si vodítko můžete zafixovat v libovolné poloze - kolem pasu, přes rameno nebo jen tak do ruky v jakékoliv délce.

Chcete mít vodítko i obojek v jednom motivu? Vyberte si z cenově zvýhodněného setu.

 • Silné precizně prošité spoje, které v tahu nepovolí
 • Unikátní posunovací systém po celé délce vodítka
 • Speciální materiál příjemný do ruky vyvinutý pouze pro značku Haf Laf
 • Vyrobeno z popruhu pevného jako pás v autě
 • Luxusní lesklý vzhled
 • Snadné a praktické na údržbu
 • V délce 200 cm
 • Zdravotně nezávadný s certifikací STANDARD 100 by OEKO-TEX®
Detailní informace
Šířka:
Karabina:
649 Kč
Skladem Doručení dopravcem 07.12.2023

Detailní popis produktu

Jak zvolit velikost


Pro pejsky pod 7 kg nedoporučujeme. Vodítko by pro ně mohlo být zbytečně těžké. Pro drobnější pejsky si vyberte z nabídky popruhových vodítek v barvách Lavender, Mint, Barbie Pink nebo lanových vodítek ve velikosti XS a S.Velikost psa Trpasličí do 6 kg
Malý do 15 kg Střední do 25 kg Velký a obří nad 25 kg
Doporučujeme kombinaci 15 mm | karabina Mini
25 mm | karabina Classic
25 mm | karabina Classic nebo Safe
25 mm | karabina Safe
Typický zástupce Čivava, krysařík, pomerian, havánský psík Mops, francouzský buldoček, jezevčík Bullteriér, 

kokršpaněl, husky, border kolie, kříženec

Rotvajler, 

hovawart, německý ovčák

Délka vodítka 200 cm 200 cm 200 cm 200 cm

ÚPRAVA NA MÍRU

Potřebujete pro svého pejska netradiční velikost, kterou nemáme v nabídce? Rádi vám výrobek ušijeme přesně na míru vašim požadavkům. Potřebuji úpravu na míru.

JAK SPRÁVNĚ S VODÍTKEM MANIPULOVAT

Vodítko je vyrobené na podobném principu jako třeba pás v letadle. Zatažením jedné strany vodítko utahujete, narovnáním průvlečné spony do svislé polohy vodítko povolujete.

Podívejte se na video, jak přesně vodítko funguje:PROČ ZVOLIT VODÍTKO COPPER


KDY VOLIT POPRUHOVÉ VODÍTKO

Po popruhovém nastavitelném vodítku doporučujeme sáhnout ve chvíli, kdy preferujete přepínací mechanismus po D kroužcích, ale nikdy nevíte, jestli vám vzdálenost D kroužků bude vyhovovat. 

Zároveň pokud se vám pejsek špatně vodí např. na lanovém vodítku, protože vás z něj pálí ruka, bude pro vás popruhové vodítko pohodlnější a příjemnější.

JAK PETRA PŘEMÝŠLELA PŘI VÝROBĚ

Popruhové vodítka jsou jedny z mých nejoblíbenějších. Aktuálně nejraději střídám naše Haf Lafí lanová vodítka a popruhové vodítko.

Myšlenku a zálusk na výrobu popruhového vodítka jsem si v hlavě nosila delší dobu.
První jsem se dokonce pokusila vyrobit z kombinace koženého barevného ucha a popruhu, to celé spojené kovovými nýty. Tento způsob se mi bohužel neosvědčil, nýty po pár vyvenčeních v tahu praskly a vodítko se rozletělo na kousky.
Proto bych ani do budoucna nedoporučila nikomu volit popruhové vodítko, které je zkompletované pouze nýty!

Další specifikací, kterou jsem řešila díky poznatkům mé sestry, bylo to, když mi pověděla, že když si střídají vodítko s partnerem, mají každý jiný obvod pasu a proto jim ani jednomu nikdy vodítko kolem pasu nesedne přesně na jejich míry kvůli na pevno dané pozici D kroužků.

Vyzkoušela jsem několik variant a trvalo mi zhruba 4 měsíce než jsem se dopracovala k finálnímu výsledku, jak ho můžete vidět v nynější podobě.
Doufám, že se vám bude s vodítkem skvěle pracovat a budete stejně nadšení jako já, když jsem vodítko spatřila poprvé.

Vaše nejčastější dotazy

 • Jak nylonové vodítko čistit?
  Popruhové vodítko můžete buďto šetrně vyčistit přepráním v ruce, nebo můžete vodítko vyprat v pračce. Do pračky ho dávejte v ochranné prací síťce, nebo např. v povlaku na polštář. Perte na nízké otáčky a nízký stupeň teploty. Praní v pračce je na uvážení každého majitele vodítka.

POCTIVÁ RUČNÍ PRÁCE

Každé vodítko navrhla Petra a poctivě ušila naše švadlenka v srdci Ostravy. Můžete si být jistí, že vámi vybranému kousku byla při výrobě věnována ta nejvyšší péče.

Doplňkové parametry

Šířka 25 mm
Karabina Classic
Materiál Popruh