Nastavitelné vodítko Lavender - 15 mm, Mini

BESTSELLER

Znáte ten pocit, kdy venčíte vašeho pejska na střídačku s partnerem a každý preferujete úplně jinou délku vodítka? A co kdybychom vám řekli, že Petra navrhla takové vodítko, které si jednoduše nastavíte na délku, která zrovna vyhovuje vám? 

V kombinaci nápadu Petry a šikovných českých ručiček naší švadlenky vzniklo to nejpropracovanější vodítko. Ze speciálního extra příjemného materiálu do ruky a s unikátním posuvným systémem, díky kterému si vodítko můžete zafixovat v libovolné poloze - kolem pasu, přes rameno nebo jen tak do ruky v jakékoliv délce.

Chcete mít vodítko i obojek v jednom motivu? Vyberte si z cenově zvýhodněného setu.

 • Silné precizně prošité spoje, které v tahu nepovolí
 • Unikátní posunovací systém po celé délce vodítka
 • Speciální materiál příjemný do ruky vyvinutý pouze pro značku Haf Laf
 • Vyrobeno z popruhu pevného jako pás v autě
 • Luxusní lesklý vzhled
 • Snadné a praktické na údržbu
 • V délce 200 cm
 • Zdravotně nezávadný s certifikací STANDARD 100 by OEKO-TEX®
Detailní informace
Šířka:
Karabina:
449 Kč
Skladem Doručení dopravcem 23.07.2024

Detailní popis produktu

Jak zvolit velikost


Velikosti vodítek se od sebe liší šířkou popruhu a karabinami. Velikost psa Trpasličí do 6 kg
Malý do 15 kg Střední do 25 kg Velký a obří nad 25 kg
Doporučujeme kombinaci 15 mm | karabina Mini
25 mm | karabina Classic
25 mm | karabina Classic nebo Safe
25 mm | karabina Safe
Typický zástupce Čivava, krysařík, pomerian, havánský psík Mops, francouzský buldoček, jezevčík Bullteriér, 

kokršpaněl, husky, border kolie, kříženec

Rotvajler, 

hovawart, německý ovčák

Délka vodítka 200 cm 200 cm 200 cm 200 cm


Pokud máte pejska na rozmezí 5-8 kg, zvolená šířka popruhu a karabiny bude záležet pouze na vašich osobních preferencích a tělesné stavbě vašeho pejska.

ÚPRAVA NA MÍRU

Potřebujete pro svého pejska netradiční velikost, kterou nemáme v nabídce? Rádi vám výrobek ušijeme přesně na míru vašim požadavkům. Potřebuji úpravu na míru.

JAK SPRÁVNĚ S VODÍTKEM MANIPULOVAT

Vodítko je vyrobené na podobném principu jako třeba pás v letadle. Zatažením jedné strany vodítko utahujete, narovnáním průvlečné spony do svislé polohy vodítko povolujete.

Podívejte se na video, jak přesně vodítko funguje:ZÁZRAK MEZI VODÍTKY

Barvu Lavender si zamilujete hned, jak ji spatříte. Připomíná letní tanec v poli plném rozkvetlých levandulí.

ZAŽIJTE JINÝ ZPŮSOB VENČENÍ

Milujete přepínací systém vodítka, ale nechcete být omezeni na přesné délky D kroužků? Tak to musíte jednoznačně sáhnout po našem unikátním nastavitelném vodítku, které můžete nosit stylem crossbody (přes rameno), kolem pasu (lze utáhnout na jakýkoliv rozměr trupu), nebo klasicky v ruce s uchem

Zkrátit ho lze na minimální délku 1 metru a prodloužit až na 2 metry. 

KVALITA BEZ KOMPROMISŮ

Ten nejvyšší důraz přikládáme detailnímu zpracování a vysoké kvalitě použitých materiálů.

Proto jsme k výrobě vybrali jedinečné popruhy se kterými doposud nikdo jiný (kromě nás v Haf Laf) v České republice nepracuje. Pod rukami nám prošlo desítky vzorků, než jsme natrefili na popruh, který je extrémně příjemný na dotek, materiál nepálí a neřeže v ruce a jeho pevnost se dá srovnat s bezpečnostním pásem v autě. 

V reálu se navíc leskne jako ten nejdražší satén.JAK PETRA PŘEMÝŠLELA PŘI VÝROBĚ

Popruhové nastavitelné vodítko je aktuálně jedno z mých nejoblíbenějších a na procházku s Enzem po něm sahám v podstatě skoro pořád.

První návrh vycházel z kombinace nylonového popruhu a barevné kůže. To celé spojené kovovými nýty. Tento způsob se mi bohužel neosvědčil, nýty po pár vyvenčeních v tahu praskly a vodítko se rozletělo na kousky.
Proto bych ani do budoucna nedoporučila nikomu volit popruhové vodítko, které je zkompletované pouze nýty!

Další specifikací, kterou jsem řešila díky poznatkům mé sestry, bylo to, když mi pověděla, že když si střídají vodítko s partnerem, mají každý jiný obvod pasu a proto jim ani jednomu nikdy vodítko kolem pasu nesedne přesně na jejich míry kvůli na pevno přišitým D kroužkům.

Finální podoba je proto vylepšená o spoje prošité na průmyslovém stroji vysoce pevnou nití, na které je spoleh i v tom největším tahu. Výroba z extrémně příjemného materiálu popruhu, který v ruce nepálí. Kvalitní kovové komponenty a možnost volby karabin pro jakoukoliv váhovou kategorii vašich pejsků. A to nejdůležitější - unikátní posuvný systém.Vaše nejčastější dotazy

 • Jak nylonové vodítko čistit?
  Popruhové vodítko můžete buďto šetrně vyčistit přepráním v ruce, nebo můžete vodítko vyprat v pračce. Do pračky ho dávejte v ochranné prací síťce, nebo např. v povlaku na polštář. Perte na nízké otáčky a nízký stupeň teploty. Praní v pračce je na uvážení každého majitele vodítka.

POCTIVÁ RUČNÍ PRÁCE

Každé vodítko navrhla Petra a poctivě ušila naše švadlenka v srdci Ostravy. Můžete si být jistí, že vámi vybranému kousku byla při výrobě věnována ta nejvyšší péče.

Doplňkové parametry

Šířka 15 mm
Karabina Mini
Materiál Popruh