Vodítko 3v1 Twistline - Červená - M | 12 mm

Značka: Haf Laf Kód zboží: HL3V1M0003
NOVINKA UNIKÁTNÍ DESIGN

Vodítko 3v1 Twistline je postroj, obojek a 300 cm přepínací vodítko v jednom kuse produktu.

Jde o ideální řešení pro pejskaře, kteří ztrácí trpělivost při každém zdlouhavém nasazování výstroje. Taky jste si alespoň jednou tajně přáli zažít při procházce pocit volných rukou? Nebo možná svého pejska běžně nepouštíte na volno.
S Twistline se ani nenadějete a jste připraveni na venčení.

Navíc se díky nezaměnitelnému designu navrženému značkou Haf Laf nemusíte bát, že by vám z vašeho oblíbeného postroje pejsek vyrostl. Jedinečný design postroje v sobě ukrývá posuvný systém, díky kterému je možné přizpůsobit velikost všem rasám a typům pejsků.

Vodítko je propojením kvalitní ruční práce a materiálu nejvyšší kvality. Lana jsou nezávadná a příjemná na úchop. Jsou vysoce odolné, zároveň měkké a neřežou v ruce. Komponenty jsou vyrobené z nejdražší části 100% pravé přírodní hovězí kůže. Postroj se nedá od vodítka odepnout.

Nezaujala vás fialová barva? Vyberte si z nabídky dalších 5 ikonických barev navržených pro značku Haf Laf.

 • Kšíry, obojek a přepínací vodítko v jednom kuse produktu
 • Postroj roste s vašim pejskem, díky posuvnému systému
 • Postroj je přizpůsobitelný typům a velikostem všech plemen
 • Možnost Hands Free vázání kolem pasu pro volné ruce
 • Každé vodítko je ručně prošité a vyrobené, každý jeden kus je originál
 • Rychlé a snadné nasazení
 • Pevnost lana 2200 kg, certifikace STANDARD 100 by OEKO-TEX®
Detailní informace
Průměr lana:
1 349 Kč
Skladem Doručení dopravcem 27.03.2023

Detailní popis produktu


Jakou zvolit velikost ?


Průměr lana S | 10 mm M | 12 mm L | 14 mm
Váha pejska 2,5 - 5 kg 5 - 27 kg 25 a více kg
Typický zástupce Pomerian, chrtík, menší kříženec Bullteriér, 

kokršpaněl, husky, border kolie

Rotvajler, 

hovawart, německý ovčák

Délka samotného vodítka 3 metry 3 metry
3 metry


Ve velikostním číslování není rozdíl v rozměrech, pouze v průměru lana.

Díky posuvnému systému padne vybraná velikost různě velkým pejskům v dané kategorii. Změna v průměrech lana je zvolena primárně z estetického hlediska a také díky tomu, aby širší průměr lana rozložil větší váhu daného plemene a nosil se pejskovi pohodlněji.

Výběr varianty je na zvážení majitele psa dle jeho osobních preferencí a stavby těla psa.

PŘÍKLAD: Byť má francouzský buldoček cca 8 kg, jedná se o svalnaté plemeno a bude na něm vypadat lépe průměr 12 mm (velikost M), oproti vipetovi, který také váží okolo 8kg, ale díky své drobné stavbě těla, by mu více slušel průměr 10 mm (velikost S).


Jak vodítko 3V1 TWISTLINE nasadit

Nasazování je snadné a velmi rychlé. Nasazuje se přes hlavu psa, jako byste někomu dávali medaili. Postupně provlečete přední tlapky psa. Utáhnete postroj horním čtvercovým komponentem. Srovnáte střed postroje obdélníkovým komponentem na hrudníku psa.
Stihnete to dříve, než řeknete třikrát Haf Laf.

Výroba vodítka 3V1 TWISTLINE

Vodítko 3v1 Twistline pro vás ručně šije a vyrábí Petra. Ruční prošívání kůže zajistí pevnější spoje

Twistline je vyroben z vysoce kvalitního lana s duší na jehož výrobu na míru měla Petra vysoké požadavky. Použitá lana jsou hustě splétané, aby psům nezatrhávaly srst. Jsou oděruodolné, protože víme, jak se těm páníčkům někdy vodítka válí na zemi. A díky odolnosti vůči UV záření vám naše pestré barvy nikdy nevyblednou. Naši zákazníci jsou mile překvapeni osobní zkušeností, že lana zůstávají stále relativně lehká a příjemná na dotek

Na kožené komponenty byla vybrána nejkvalitnější a nejdražší část pravé hovězí kůže (krupon). Každé vodítko je zakončeno krásným ručně přišívaným koženým štítkem s vygravírovaným srdíčkem. Díky zvoleným materiálům, jako je PPV lano, které je plně recyklovatelné a kůži, která je biodegradabilní (rozložitelná v přírodě) se jedná o ekologický výběr surovin šetřící životní prostředí.

Petra doporučuje

Petra Vodítko 3v1 Twistline doporučuje pejskařům, kteří běžně nepouštějí svého psa na volno, nebo si chtějí uvolnit ruce při rekreačních sportech (pomalý běh, nenáročná turistika), stejně jako ona. Nedoporučuje pro psy, kteří extrémně tahají a zatím se nenaučili chůzi na vodítku.


Hodnocení zákazníků

Recenze převzaty z Google Recenzí

Veronika B. ⭐⭐⭐⭐⭐

Pro mou známou jsem kupovala Vodítko 3v1 Twistline. Z vodítka byla nadšená. Nejvíce ji zaujala výrazná krásná modrá barva, kterou zatím jinde neviděla. Po vysvětlení, jak se vodítko nasazuje, byla překvapená jak snadné a rychlé nasazení je.

Michalis K. ⭐⭐⭐⭐⭐

Zprvu jsem vodítku 3V1 nevěřil, ale web mě přesvědčil si ho koupit. Je úžasné! Lano je takové jemnější než u běžných vodítek, zpracování spojů z kůže je prostě WOW. Mám rád chytré, funkční a designově zpracované věci a toto jedna z nich. Je to pecka, fakt doporučuju!


Vaše nejčastější dotazy

 • Všechny lana jsou “reach konform”, tedy neobsahují žádné škodlivé látky, které by se při kontaktu uvolňovaly.
 • Pokud pes škubne, může mi lano “spálit” ruku?
  Pokud je váš pes z kategorie velkých plemen a nečekaně zatáhne, pravděpodobně vám nechtěně ublíží, ať už budete mít lanové vodítko, kožené, biothanové nebo z popruhu. Pokud jste však citlivější, doporučujeme volit raději s koženým uchem.

POCTIVÁ RUČNÍ PRÁCE

Každé Vodítko 3v1 Twistline ručně kompletuje a prošívá Petra v malé dílně Haf Laf v Ostravě. Můžete si být jistí, že vámi vybranému kousku byla věnována ta nejvyšší péče při výrobě.

Doplňkové parametry

Průměr lana M | 12 mm

Funkčnost Vodítka 2v1 Twistline

Jak nasadit Vodítko 2v1 Twistline

Nasazení Vodítka 2v1 Twistline

Využití Vodítka 2v1 Twistline jako vodítko a stahovací obojek