Vodítko 3v1 Twistline - Růžová - XS | 7 mm

OCENĚNO

Postroj, obojek a 300 cm přepínací vodítko v jednom kuse produktu. 

Vodítko 3v1 toho v sobě skrývá ale mnohem více. Hned na začátku vás nadchne unikátní řešení postroje, ze kterého vám váš pejsek nevyroste! Díky posuvnému systému se skvěle hodí pro štěňata u kterých se předpokládá rychlý růst, ale tak i pro dospělé psy. Hravě se přizpůsobí velikosti všech ras i typů pejsků.

Vodítko 3v1 přijde vhod i netrpělivým páníčkům, které nebaví zdlouhavé oblíkání do všech obojků, kšírů, vodítek a dalších. Jednoduše ho totiž nasadíte během 30 sekund a odcházíte na procházku. Je to tak snadné!

Stovky našich spokojených zákazníků si navíc na Vodítku 3v1 pochvalují lehké, ale odolné lano příjemné jak na úchop pro páníčka, tak i pro pejska. Nezařezává se do podpaží psa, ani netahá chlupy. Jako bonus někteří ze zákazníků pozorují zmírnění tahání.

Můžete si být jisti, že hned jakmile své Vodítko 3v1 poprvé rozbalíte, dýchne na vás krása ručního šití ve spojení s materiálem té nejvyšší kvality a funkčního střihu.

Nezaujala vás růžová varianta? Vyberte si z nabídky dalších 9 ikonických barev navržených pro značku Haf Laf.

Postroj a vodítko od sebe nelze odepnout.

 • Kšíry, obojek a přepínací vodítko v jednom kuse produktu
 • Postroj roste s vašim pejskem
 • Postroj se přizpůsobí všem typům a velikostem psích plemen
 • Možnost Hands Free vázání kolem pasu pro volné ruce
 • Každý jeden kus je navržený a ručně ušitý Petrou
 • Jednoduché a snadné nasazení do 30 sekund
 • Příjemný materiál nepálí, neřeže a nezatrhává chlupy psa
 • Pevnost lana 2200 kg, certifikace STANDARD 100 by OEKO-TEX®
Detailní informace
Průměr lana:
1 049 Kč
Skladem Doručení dopravcem 26.06.2024

Detailní popis produktu

Jak zvolit velikostVelikost psa Trpasličí do 3,5 kg
Malý do 7 kg Střední do 25 kg
Doporučujeme velikost vodítka XS | 7 mm
S | 10 mm
M | 12 mm
Typický zástupce Čivava, krysařík, pomerian Mops, vipet, mini jezevčík Bullteriér, francouzský buldoček,

kokršpaněl, husky, border kolie, kříženec


Ve velikostním číslování není rozdíl v rozměrech, pouze v průměru lana.

Díky posuvnému systému padne vybraná velikost různě velkým pejskům v dané kategorii. Změna v průměrech lana je zvolena primárně z estetického hlediska a také díky tomu, aby širší průměr lana rozložil větší váhu daného plemene a nosil se pejskovi pohodlněji.

Výběr varianty je na zvážení majitele psa dle jeho osobních preferencí a stavby těla psa.

PŘÍKLAD: Byť má francouzský buldoček cca 8 kg, jedná se o svalnaté plemeno a bude na něm vypadat lépe průměr 12 mm (velikost M), oproti vipetovi, který také váží okolo 8kg, ale díky své drobné stavbě těla, by mu více slušel průměr 10 mm (velikost S).


Jak vodítko 3V1 TWISTLINE nasadit

Nasazování je snadné a velmi rychlé. Nasazuje se přes hlavu psa, jako byste někomu dávali medaili. Postupně provlečete přední tlapky psa. Utáhnete postroj horním čtvercovým komponentem. Srovnáte střed postroje obdélníkovým komponentem na hrudníku psa.
Stihnete to dříve, než řeknete třikrát Haf Laf.

Síla svorek na které je spoleh

Oba konce lan k sobě spojuje pevná kovová svorka s háčky, které se zakousnou do lana a už se nepustí. To celé je ručně obšito skrze kožený komponent, který je vyřezán z nejdražší části hovězí kůže.

V případě, že budete dodržovat doporučenou váhu pejska pro daný typ vodítka se tak na jeho pevnost můžete opravdu spolehnout. 

Výroba vodítka 3V1 TWISTLINE

Vodítko 3v1 Twistline pro vás ručně šije a vyrábí Petra. Ruční prošívání kůže zajistí pevnější spoje

Twistline je vyroben z vysoce kvalitního lana s duší na jehož výrobu na míru měla Petra vysoké požadavky. Použitá lana jsou hustě splétané, aby psům nezatrhávaly srst. Jsou oděruodolné, protože víme, jak se těm páníčkům někdy vodítka válí na zemi. A díky odolnosti vůči UV záření vám naše pestré barvy nikdy nevyblednou. Naši zákazníci jsou mile překvapeni osobní zkušeností, že lana zůstávají stále relativně lehká a příjemná na dotek

Na kožené komponenty byla vybrána nejkvalitnější a nejdražší část pravé hovězí kůže (krupon). Každé vodítko je zakončeno krásným ručně přišívaným koženým štítkem s vygravírovaným srdíčkem. Díky zvoleným materiálům, jako je PPV lano, které je plně recyklovatelné a kůži, která je biodegradabilní (rozložitelná v přírodě) se jedná o ekologický výběr surovin šetřící životní prostředí.

Petra doporučuje

Petra Vodítko 3v1 Twistline doporučuje pejskařům, kteří běžně nepouštějí svého psa na volno, nebo si chtějí uvolnit ruce při rekreačních sportech (pomalý běh, nenáročná turistika), stejně jako ona. Nedoporučuje pro psy, kteří extrémně tahají a zatím se nenaučili chůzi na vodítku.


Hodnocení zákazníků

Recenze převzaty z Google Recenzí

Veronika B. ⭐⭐⭐⭐⭐

Pro mou známou jsem kupovala Vodítko 3v1 Twistline. Z vodítka byla nadšená. Nejvíce ji zaujala výrazná krásná modrá barva, kterou zatím jinde neviděla. Po vysvětlení, jak se vodítko nasazuje, byla překvapená jak snadné a rychlé nasazení je.

Michalis K. ⭐⭐⭐⭐⭐

Zprvu jsem vodítku 3V1 nevěřil, ale web mě přesvědčil si ho koupit. Je úžasné! Lano je takové jemnější než u běžných vodítek, zpracování spojů z kůže je prostě WOW. Mám rád chytré, funkční a designově zpracované věci a toto jedna z nich. Je to pecka, fakt doporučuju!


Vaše nejčastější dotazy

 • Je lano z nezávadného materiálu?
  Všechny lana jsou “reach konform”, tedy neobsahují žádné škodlivé látky, které by se při kontaktu uvolňovaly.
 • Pokud pes škubne, může mi lano “spálit” ruku?
  Pokud je váš pes z kategorie velkých plemen a nečekaně zatáhne, pravděpodobně vám nechtěně ublíží, ať už budete mít lanové vodítko, kožené, biothanové nebo z popruhu. Pokud jste však citlivější, doporučujeme volit raději s koženým uchem.

POCTIVÁ RUČNÍ PRÁCE

Každé Vodítko 3v1 Twistline ručně kompletuje a prošívá Petra v malé dílně Haf Laf v Ostravě. Můžete si být jistí, že vámi vybranému kousku byla věnována ta nejvyšší péče při výrobě.

Doplňkové parametry

Průměr lana XS | 7 mm
Materiál Lano

Funkčnost Vodítka 2v1 Twistline

Jak nasadit Vodítko 2v1 Twistline

Nasazení Vodítka 2v1 Twistline

Využití Vodítka 2v1 Twistline jako vodítko a stahovací obojek