Obojek Kožený zlaté komponenty - S | 25 - 37 cm, 25 mm, Černá

Kvalitní materiál, vysoká odolnost v tahu, dlouhá životnost v kompletní černé edici. Takový je obojek značky Haf Laf z pravé hovězí probarvené kůže se speciální povrchovou úpravou. Navržený ve velikostech pro všechna plemena psů. S luxusním černým kovovým hardwarem rozmístěným tak, aby konce neodstávaly a na D kroužek jste si mohli pohodlně připnout známku, nebo vodítko. 

Black Edition kolekce, která je sladěná do černé každým detailem. Obojek si můžete sladit s lanovým vodítkem Lina, nebo koženým vodítkem ze stejné Black Edition kolekce.

 • 100% pravá hovězí kůže
 • Vysoká odolnost v tahu
 • Speciální povrchová úprava
 • Barva odolná proti dešti
 • Dlouhá životnost
 • Ruční výroba z dílny Haf Laf
 • Nezachycuje pachy, plísně ani bakterie
 • Netahá chlupy psa
 • Velikosti na míru všem typům psů
Detailní informace
Obvod:
Šířka:
Barva:
549 Kč
Nedostupné

Detailní popis produktu

VARIANTY

Varianta Obvod obojku Šířka obojku Barva kování
XS 18-23 cm
15 mm matně černá
S 28-36 cm
20 mm matně černá
M 34-42 cm
20 mm nebo 25 mm matně černá
L 40-48 cm 25 mm nebo 30 mm matně černá
XL 45-56 cm 30 mm matně černá


Rozměry jsou měřeny od hrany obojku k první a poslední dírce.

ÚPRAVA NA MÍRU

Potřebujete pro svého pejska netradiční velikost, kterou nemáme v nabídce? Rádi vám výrobek ušijeme přesně na míru vašim požadavkům. Potřebuji úpravu na míru.


VÝROBA KOŽENÉHO OBOJKU

Abyste od značky Haf Laf vždy dostali jedinečný kousek, rozhodli jsme se pro vás vyrábět obojky z té nejkvalitnější pravé hovězí kůže v barevných variantách se speciální povrchovou úpravou. Tato povrchová úprava barvy zajistí odolnost obojku v dešti, nebo jiném kontaktu s vodou, na obojku se nevytvoří skvrny. Víme, že si naši zákazníci potrpí především na kvalitu, ale také unikátní design se kterým vystoupí z davu. Spokojenost zákazníka je pro nás důležitá. Spokojenost vaše a vašeho čtyřnohého parťáka. Proto Petra pečlivě osobně vybírá materiály a dohlíží na každý detail při výrobě.  Můžete si být jisti, že při ruční výrobě tohoto obojku, byla věnována péče každému jednomu řezu a záhybu. Každý kožený pás byl ručně nařezán a každý obojek byl ručně zkompletován

Při výrobě obojků a vodítek Haf Laf, myslíme nejen na hezký vzhled, ale také praktické použití pro pejskaře. Proto mají kožené obojky Haf Laf smysluplnější rozložení kovových komponentů. Tak, aby psa nikde nic netlačilo, zároveň aby konec obojku neodstával.
Na obojky ve variantě XS jsou použity lehké přezky, aby pro vašeho pejska nebyly zbytečně těžké. Sami obojek ve velikosti XS nosíme s našim ruským toyem s váhou 2,5 kg.

Probarvené obojky by neměly otíráním zanechávat barevnou stopu na krčcích bílých psů, ale bohužel nemáme odzkoušeno a nemáme tuto informaci podloženou praxí. Pokud máte jakoukoli zkušenost, budeme rádi, když se s námi o ni podělíte v e-mailu info@haflaf.cz

Typ kovové přezky bude zvolen v dílně Haf Laf na základě výběru velikosti obojku.


PROČ VOLIT KOŽENÝ OBOJEK


Kůže je ekologickým materiálem nezatěžujícím životní prostředí. Je získávána jako druhotný produkt. Jejím nezpracováním by v masném a mlékárenském průmyslu docházelo k enormnímu odpadu bez využití. Oproti "EKO kůži" k jejíž výrobě se zpravidla používá polyuretan, který vzniká chemickou úpravou fosilních paliv a nese s sebou problém v podobě recyklace, je 100% pravá kůže biodegradabilní. Biodegradabilita znamená plnou rozložitelnost v přírodě pouze pomocí přirozených procesů.
Zároveň vám výrobky z opravdu kvalitní kůže budou dělat radost řadu let. Nebo alespoň do doby, než rozšíříte psí šatník o další produkty Haf Laf. :)

Petra doporučuje

Petra doporučuje kožený obojek v adekvátní šířce k typu psa, jako základní povinnou výbavu každého pejskaře. I ona ho pravidelně používá.
Jde jednoduše o "must have" praktickou výbavu při výcviku a tréningu s vašim psem. S barevnou variantou budete navíc na cvičáku nezaměnitelní.


Hodnocení zákazníků

Recenze od zákaznice z Instagramu

Lucie J. ⭐⭐⭐⭐⭐

Rodiče jsou nadšení. Doma se o první vodítko od vás strhla hádka, takže jsem musela objednat ještě jedno. Taťka říkal, že bude potřebovat i obojek až pejsek bude větší, takže se k vám určitě zase vrátím.

Recenze převzaty z Facebooku

Barbora J. ⭐⭐⭐⭐⭐

Doporučuji všemi deseti. Vodítko je kvalitně zpracované a hlavně vydrží! Líbí se mi detailní zpracování kožených doplňků. Chtěla jsem něco originálního a jsem maximálně spokojená s výběrem 😊


Vaše nejčastější dotazy

 • Nebude nepodšitý kožený obojek nepohodlný pro mého psa?
  NE. Jedná se o kůži - vysoce odolný materiál, zároveň přizpůsobivý. Kůže je materiál, který s věkem bude zrát a jejíž vlastnosti jsou nenahraditelné jakýmkoli jiným materiálem.
  Sám pan Desenský, či jiní kynologové by dle svých slov vždy sáhli po koženém obojku.
 • Nevadí, že obojek není podšitý? Nechci aby mého psa řezal nebo tlačil.
  Naopak, textilní podšití vám bude na obojku zbytečně zadržovat chlupy, pachy a nečistoty a brzy se začne šoupat. Pokud byste však i přes to chtěli podšití, volte raději podšití s polstrováním z kozinky, či jiné tenčí kůže. Ať má obojek hladký povrch z obou stran.

POCTIVÁ RUČNÍ PRÁCE

Každý obojek ručně kompletuje a vyrábí Petra v malé dílně Haf Laf v Ostravě. Můžete si být jistí, že vámi vybranému kousku byla věnována ta nejvyšší péče při výrobě.

Doplňkové parametry

Obvod S | 25 - 37 cm
Šířka 25 mm
Barva Černá