Nylonové vodítko reflexní přepínací Juicy - 25 mm, 200 cm

Značka: Haf Laf
NOVINKA

Znáte ten pocit, kdy venčíte vašeho pejska na střídačku s partnerem a každý preferujete úplně jinou délku vodítka? A co kdybychom vám řekli, že Petra navrhla takové vodítko, které si jednoduše posunete na délku, kterou zrovna milujete vy?

Kombinací nápadu Petry a šikovných ručiček naší švadlenky vzniklo precizně ušité "přepínací" nastavitelné vodítko v délce 2 metrů potištěné našim autorským designem.

Vodítko je navržené s posuvníkem tak, abyste si ho mohli utáhnout na požadovanou délku, když se zrovna rozhodnete připnout si ho kolem pasu.
Navíc s reflexním prošitím, abyste vy, ani okolí vašeho pejska s tmavším zbarvením už nikdy při večerní procházce nepřehlídli!

Chcete mít vodítko i obojek v jednom motivu? Vyberte si z cenově zvýhodněného setu.

  • Silné precizně prošité spoje naší ostravskou švadlenkou
  • Unikátní posunovací "přepínací" systém
  • Reflexní prošití pro viditelnost ve tmě
  • Autorský motiv navržený Petrou
  • Snadné a praktické na údržbu
  • V délce 200 cm
  • Netoxický a zdravotně nezávadný materiál s certifikací STANDARD 100 by OEKO-TEX®
Detailní informace
Šířka:
Délka:
699 Kč
Skladem Doručení dopravcem 27.03.2023

Detailní popis produktu

PRO JAKÉ PEJSKY JE VODÍTKO VHODNÉ

Velikostně se vodítko s rozměry 200 cm dlouhé a 25 mm široké, bude hodit především pro pejsky podobné svou velikostí a stavbou těla: pitbulteriér, border kolie, corgi, francouzský buldoček, dalmatin, boxer, ohař, erdelteriér, kříženec od 7 kg+.

Pro pejsky pod 7 kg nedoporučujeme. Vodítko by pro ně mohlo být zbytečně těžké. Pro drobnější pejsky si vyberte z nabídky lanových vodítek ve velikosti S.

JAK SPRÁVNĚ S VODÍTKEM MANIPULOVAT

Vodítko je vyrobené na podobném principu jako třeba pás v letadle. Zatažením jedné strany vodítko utahujete, narovnáním průvlečné spony do svislé polohy vodítko povolujete.

Podívejte se na video, jak přesně vodítko funguje:V ČEM JE VODÍTKO JUICY JEDINEČNÉ


KDY VOLIT POPRUHOVÉ VODÍTKO

Po popruhovém nastavitelném vodítku doporučujeme sáhnout ve chvíli, kdy preferujete přepínací mechanismus po D kroužcích, ale nikdy nevíte, jestli vám vzdálenost D kroužků bude vyhovovat. 

Zároveň pokud se vám pejsek špatně vodí např. na lanovém vodítku, protože vás z něj pálí ruka, bude pro vás popruhové vodítko pohodlnější a příjemnější.

JAK PETRA PŘEMÝŠLELA PŘI VÝROBĚ

Popruhové vodítka jsou jedny z mých nejoblíbenějších. Aktuálně nejraději střídám naše Haf Lafí lanová vodítka a popruhové vodítko.

Myšlenku a zálusk na výrobu popruhového vodítka jsem si v hlavě nosila delší dobu.
První jsem se dokonce pokusila vyrobit z kombinace koženého barevného ucha a popruhu, to celé spojené kovovými nýty. Tento způsob se mi bohužel neosvědčil, nýty po pár vyvenčeních v tahu praskly a vodítko se rozletělo na kousky.
Proto bych ani do budoucna nedoporučila nikomu volit popruhové vodítko, které je zkompletované pouze nýty!

Další specifikací, kterou jsem řešila díky poznatkům mé sestry, bylo to, když mi pověděla, že když si střídají vodítko s partnerem, mají každý jiný obvod pasu a proto jim ani jednomu nikdy vodítko kolem pasu nesedne přesně na jejich míry kvůli na pevno dané pozici D kroužků.

Vyzkoušela jsem několik variant a trvalo mi zhruba 4 měsíce než jsem se dopracovala k finálnímu výsledku, jak ho můžete vidět v nynější podobě.
Doufám, že se vám bude s vodítkem skvěle pracovat a budete stejně nadšení jako já, když jsem vodítko spatřila poprvé.

Vaše nejčastější dotazy

  • Jak nylonové vodítko čistit?
    Popruhové vodítko můžete buďto šetrně vyčistit přepráním v ruce, nebo můžete vodítko vyprat v pračce. Do pračky ho dávejte v ochranné prací síťce, nebo např. v povlaku na polštář. Perte na nízké otáčky a nízký stupeň teploty. Praní v pračce je na uvážení každého majitele vodítka.

POCTIVÁ RUČNÍ PRÁCE

Každé vodítko navrhla Petra a poctivě ušila naše švadlenka v srdci Ostravy. Můžete si být jistí, že vámi vybranému kousku byla při výrobě věnována ta nejvyšší péče.

Doplňkové parametry

Šířka 25 mm
Délka 200 cm