Lízací podložka šedá

Lízací podložka je užitečnou pomůckou při podávání pamlsků pejskovi, nebo interaktivní hračkou, která vám pejska zabaví na dlouhé hodiny.
Pomáhá se zmirňováním stresu, zpomalením příjmu potravy a se servírováním nejen mokrého, ale i suchého typu krmiva.

Detailní informace
349 Kč
Vyprodáno

Detailní popis produktu

Vybudujte si k sobě společně s pejskem hezčí a zdravější vztah.
Pomocí lízací podložky můžete pejskovi servírovat nejen mokré, ale i suché pamlsky a zároveň pro něho vytvořit zábavné prostředí, které mu pomůže přibrzdit rychlé hltání potravy.
Lízací podložka ve tvaru tlapičky je díky svému gumovému povrchu protiskluzová a její povrch je opatřen jemnými výběžkovitými drážkami. Skvěle se tak hodí pro naplnění mokrými krmivy, paté pro psy, masem, konzervami, či jinými mazlavými pamlsky.

Mezi hlavní výhody používání lízací podložky patří především odbourání hltání, zábavné podání krmiva pejskovi, čištění jazyka, interaktivní zapojení pejska a zahnání nudy.

Jak lízací podložku používat?

Lízací podložka je z pružného gumového materiálu. Doporučujeme používat spíše k podání doplňkového krmiva pro odbourání nudy a podání pamlsků. Nedoporučujeme používat jako náhradu za misku při podávání potřebné denní dávky krmiva. Podložku lze umývat ručně, nebo v myčce. Podložku můžete uchovávat v ledničce.

Do podložky doporučujeme servírovat především mokré a pastovité krmivo, které k podložce lépe přilne. Vhodné k naplnění lízací podložky jsou: konzervy, paté, paštiky, jogurt, tvaroh, uvařené kousky zeleniny vhodné pro pejska (např. mrkev), sýry bez přidané soli a další kombinace, které nepodráždí žaludek pejska a slučují se se surovinami vhodnými pro psy.

Rozměry:
20x20 cm
Vyrobeno z potravinářské termoplastické gumy a polypropylenu bez obsahu BPA.

Doplňkové parametry