Hračka přetahovadlo pletené - růžová - S | 10 mm

Lanová hračka spletená do tvaru kruhu a granátu, pro pohodlný úchop ze strany páníčka i psa. Vyhněte se štěněčímu kousání náhodných věcí díky ručně vyráběné hračce, z vysoce odolných lan, která jsou zdraví vašeho pejska nezávadná. Nebo svému psovi dopřejte hru jen tak v parku. Hračka při častém používání, pomáhá pejskovi čistit chrup. Hračky jsou vhodné pro výcvik, jako podpůrná motivační pomůcka, nebo k zatraktivnění své osoby při běžných hrách. Díky prémiovým materiálům se mohou těšit dlouhé životnosti. (Pokud chcete prodloužit trvanlivost hračky, doporučujeme nenechávat pejskovi ke kousání bez dozoru).

 • Unikátní a originální design navržený Petrou
 • Ručně vyrobeno a ušito v dílně Haf Laf
 • Vyrobeno z vysoce kvalitních lan na míru pro Haf Laf
 • Jedinečné zářivé barvy
 • Při častém používání pomáhá čistit chrup
 • Vhodné jako motivační pomůcka
 • Lano certifikace STANDARD 100 by OEKO-TEX®
Detailní informace
Průměr lana:
229 Kč
Skladem Doručení dopravcem 23.07.2024

Detailní popis produktu

Jak se liší velikost 


Průměr lana S | 10 mm M | 12 mm L | 14 mm
Typický zástupce Pomerian, čivava, krysařík Bullteriér, 

kokršpaněl, husky, border kolie

Rotvajler, 

hovawart, německý ovčák


Ve velikosti hraček je rozdíl pouze v průměru lana.

Pro psa z velikosti L můžete vybrat velikost M. Hračka ve velikosti M udělá mnoho radosti i větším plemenům.
Pouze pro majitele psů trpasličích plemen doporučujeme vybírat z velikosti S. Výběr velikosti hračky však záleží na zvážení majitele psa dle jeho osobních preferencí a robustnosti psa.
Průměr kruhu je okolo 14 cm a může se mírně lišit díky ruční výrobě. Každý kus je originál.


Jak si s přetahovadlem Haf Laf hrát

Hračku přetahovadlo Haf Laf se nemusíte bát pořádně zatížit. To určitě ocení majitelé bullích plemen. Hračka je chráněna proti roztržení několika spoji.
Spoje jsou nejdříve roztaveny a spojeny za horka. Poté ručně sešité a to celé je opuncováno ručním prošíváním koženého štítku.
Přetahovadlo vydrží zatížení staffordím plemenem ve vzduchu. Bude vám sloužit tak dlouho, dokud se váš pejsek nerozhodne probádat, co je ukryto pod koženým štítkem.

Inspirujte se, jak si s přetahovadlem hrajeme my.Výroba hračky přetahovadla

Hračku přetahovadlo pro vás ručně vyrábí Petra. Petra navrhla tento unikátní design hračky přetahovadla s láskou ke své křížence stafforda, která přetahování miluje. Originální design hračky tak vznikl v naší dílně Haf Laf a jsme doposud jedinými tvůrci a prodejci tohoto inovativního přetahovadla. Přetahovadlo je vyrobeno z vysoce kvalitního lana s duší na jehož výrobu na míru měla Petra vysoké požadavky. Použitá lana jsou vyplněna duší pro větší výdrž. Jsou oděruodolné. A díky odolnosti vůči UV záření vám naše pestré barvy nikdy nevyblednou. Naši zákazníci jsou mile překvapeni osobní zkušeností, že lana zůstávají stále relativně lehká a příjemná na dotek. Každá hračka je do detailu vyladěná krásným ručně prošívaným koženým štítkem s vygravírovaným srdíčkem. Díky zvoleným materiálům, jako je PPV lano, které je plně recyklovatelné a kůži, která je biodegradabilní (rozložitelná v přírodě) se jedná o ekologický výběr surovin šetřící životní prostředí.
Kožený štítek je vyroben z přírodní hovězí kůže. 
Ani štítek, ani lano neuvolňují škodlivé látky.


Petra doporučuje

Petra doporučuje všem pejskařům, vždy dohlížet na každou hru pejska. Ačkoli jsou naše hračky zdraví pejska nezávadné, hra pejska s jakoukoli hračkou by měla být majitelem kontrolována a korigována. 


Hodnocení zákazníků

Recenze převzaty z Facebook Recenzí

Pavla B. ⭐⭐⭐⭐⭐

Hračka má zatím největší úspěch. Malý nemá potřebu mi tahat nohavice.😂 


Vaše nejčastější dotazy

 • Je lano z nezávadného materiálu?
  Všechny lana jsou “reach konform”, tedy neobsahují žádné škodlivé látky, které by se při kontaktu uvolňovaly.
 • Nevadí kožený štítek při hře?
  Ne, kožený štítek je chytře umístěn z boku hračky. Nebude tak při hře vadit ani páníčkovi, ani psovi.
 • Je kožený štítek nezávadný?
  Kožený štítek je vyroben z přírodní chemicky neopracované hovězí kůže. Většinou se na něho všichni pejsci vrhnou jako první, protože jim přirozeně voní hovězinou.

POCTIVÁ RUČNÍ PRÁCE

Každou hračku ručně šije Petra v malé dílně Haf Laf v Ostravě. Můžete si být jistí, že vámi vybranému kousku byla věnována ta nejvyšší péče při výrobě.

Doplňkové parametry

Průměr lana S | 10 mm