Vodítko Tasma Abstract Přepínací

Značka: Haf Laf
NOVINKA

Očaruje kvalitou, pobaví vzhledem a přírodu nezatíží. Takové je jedinečné vodítko Tasma ve vzoru Abstract. Vodítko Tasma Abstract ručně vyrábí Petra z recyklovatelného PP popruhu s autorským motivem z dílny Haf Laf. Vodítko si poradí s váhou okolo 250 - 310 kg. Délka vodítka je 200 cm.
Protože mrňousci do 2,5 kg mají jiné potřeby, nezapomněli jsme na ně a navrhli pro ně speciální kolekci MINIME.
Máte raději pevnou variantu s uchem? Pořiďte si 150 cm dlouhé statické vodítko Tasma Abstract.

Pokud vás nezaujal vzor Abstract, vyberte si ze vzoru Ponny nebo Tucan.

 • Vodítko si poradí s váhou okolo 250-310 kg
 • Poctivá ruční výroba v České republice
 • Vysoce kvalitní recyklovatelný PP popruh
 • Možnost zapnout kolem pasu pro Hands Free systém
 • Příjemný a pohodlný na úchop, neřeže do ruky
 • Jedinečná autorská tvorba motivu z dílny Haf Laf
 • Certifikace popruhu STANDARD 100 by OEKO-TEX®


Detailní informace
Šířka:
649 Kč
Skladem Doručení dopravcem 10.10.2022

Detailní popis produktu

VARIANTY

Varianta Celková délka Šířka vodítka
Přepínací s karabinou na obou koncích 200 cm
20 mm
Přepínací s karabinou na obou koncích 200 cm 30 mm


Polypropylenový popruh udrží váhu okolo 250-310 kg. Karabina na vodítku je ve stříbrné barvě v pochromované verzi. Zatížení karabiny při přetržení je 166 kg.


VÝROBA OBOJKU TASMA

Vodítko Tasma Abstract je decentním a stylovým doplňkem, ať už se rozhodnete vykonávat jakoukoli aktivitu. Vzor Abstract jsme vybírali tak, aby potěšil páničky, kteří milují klasiku a jednoduchost. Zároveň aby byl alespoň trochu oživen prostý vzor, je doplněn pastelovými barvami, které vám vykouzlí úsměv na tváři zejména v pochmurných dnech. Jedná se o autorský motiv z dílny Haf Laf.
Vodítko Tasma Ponny je doplněno o kvalitní pochromovanou karabinu střední velikosti, která váží cca 25g (nezatíží menší plemena), zároveň udrží i velké raubíře. Přepínací vodítko v popruhové variantě vás nebude řezat do ruky při velkém tahu psa.
S trochou péče vám vodítko Tasma Ponny bude dělat radost několik let, nebo do doby, než ho začnete střídat s jinými produkty značky Haf Laf.

PROČ VOLIT POPRUHOVÉ VODÍTKO


PP popruh je voděodolný, charakteristickou vlastností pro polypropylenová vlákna je rychlý transport vlhkosti od pokožky a jeho rychlé odpařování, což vám zaručí pocit sucha a minimalizace zachycení špíny v případě, že by se váš hafan rozhodl třeba vyválet v louži. Ačkoli je PP materiál velmi lehký a jemný, řadí se k materiálům s vysokou trvanlivostí. Textilie s polypropylénovými vlákny je odolná jak vůči bakteriím a plísním, tak vůči ulpívání nečistot na jejím povrchu. Z tohoto důvodu se velmi snadno udržuje. Zároveň se PP popruh vyznačuje vysokou pevností a udrží v tahu okolo 250-310 kg.


V případě, že byste se rozhodli vaše popruhové vodítko vyprat, nastavte maximální teplotu na 30°C a nejnižší možné otáčky a čas praní. Praní v pračce je na uvážení majitele produktu. Kovové komponenty mohou být na vyprání náchylné.

Petra doporučuje

Petra doporučuje popruhové vodítko Tasma pejskařům, kterým je nepříjemné a nepohodlné na úchop lanové vodítko. Přepínací popruhové vodítko si můžete pohodlně zapnout kolem pasu, nebo držet v ruce a nastavit na velikost, která vyhovuje vám.


Hodnocení zákazníků

Recenze od zákaznice z Instagramu

Lucie J. ⭐⭐⭐⭐⭐

Rodiče jsou nadšení. Doma se o první vodítko od vás strhla hádka, takže jsem musela objednat ještě jedno. Taťka říkal, že bude potřebovat i obojek až pejsek bude větší, takže se k vám určitě zase vrátím.

Recenze převzaty z Facebooku

Barbora J. ⭐⭐⭐⭐⭐

Doporučuji všemi deseti. Vodítko je kvalitně zpracované a hlavně vydrží! Líbí se mi detailní zpracování kožených doplňků. Chtěla jsem něco originálního a jsem maximálně spokojená s výběrem 😊


Vaše nejčastější dotazy

 • Nebude mě řezat popruhové vodítko?
  NE. PP popruh je vysoce odolný v tahu, zároveň ale měkký a příjemný na úchop.
 • Nemůže se vodítko přetrhnout?
  Pokud budete dodržet doporučenou váhu zatížení, vaše vodítko vám bude dělat radost několik let, nebo alespoň do doby, než ho nahradíte jiným produktem Haf Laf.

POCTIVÁ RUČNÍ PRÁCE

Každé vodítko ručně kompletuje a vyrábí Petra v malé dílně Haf Laf v Ostravě. Můžete si být jistí, že vámi vybranému kousku byla věnována ta nejvyšší péče při výrobě.

Doplňkové parametry

Šířka 20 mm