Sušené hovězí dršťky 2ks

Čmuch čmuch, mlask mlask. Nic jiného se od čumáčků vašich pejsků ozývat nebude. Chcete pejska odměnit, nebo zpestřit složení jeho misky? Tak to vám přijdou vhod tyto 100% hovězí dršťky sušené pouze vzduchem. Pásky z hovězích drštěk jsou bez jakýchkoli zchutňujících úprav.
Složení minerálů a látek, které dršťky obsahují mají kladný vliv na organizmus psa. Slouží ke správnému vývoji kloubních vazů a šlach vašeho psa. Vysoký podíl minerálů pozitivně ovlivňují tvorbu i kvalitu kostí a zubů.

Dršťky vám nepadly do oka? Vyberte si z další nabídky našich pamlsků.

Dršťky prodáváme po 2 ks hezky zabalené v celofánovém sáčku zapečetěné nálepkou Haf Laf.
Váha 1 ks se pohybuje okolo 20-25 g.

  • Ručně opracované pásky drštěk
  • Vzduchem usušená svalovina hovězího skotu
  • Bez jakýchkoli dalších zchutňujících úprav
  • Zdravá a chutná pochoutka
  • Dršťky nepraskají ani se neštípou 
  • Vyrobeno pro Haf Laf českým výrobcem
Detailní informace
44 Kč
Skladem Doručení dopravcem zítra

Detailní popis produktu

POPIS

Sušené hovězí dršťky jsou plátky hovězích žaludků, respektive usušená svalovina ze žaludků hovězího skotu. Jedná se o 100 % přírodní surovinu, která není nijak dochucována, dobarvována a je zcela bez konzervantů. Dršťky jsou nakrájeny na pásy a konzervace je dosaženou pouze úplným vysušením vody z tkáně horkým vzduchem.

Dršťky jsou přírodní, neupravované. Jedná se o velmi zdravou a chutnou pochoutku pro psy, díky vysokému podílu jemné svalové tkáně, hovězího loje a přírodnímu kolagenu. Tyto látky zajišťují vysokou stravitelnost pro psa. Konzumace těchto látek působí blahodárně především na vývoj kloubních vazů a šlach vašeho pejska

SLOŽENÍ

Syrová usušená svalovina ze žaludků hovězího skotu, Nakrájená na pásky, konzervovaná pouze sušením pomocí horkého vzduchu.

Obsah živin na 1 g: Bílkoviny (NL) - 78 %, Tuk – 10 %, Popel 4,5 %, Vlhkost 8 %

POUŽITÍ

Sušené hovězí dršťky používejte především jako odměnu, nebo pamlsek. O dršťky můžete také obohatit obsah misky vašeho pejska. Jde o čistě přírodní sušené maso, proto občasně můžete použít i jako menší svačinu.
Protože jde o plně vysušený výrobek, musí mít pes neustály přístup k vodě.

Hovězí dršťky jsou vhodné spíše pro střední a velká plemena psů. U nás v Haf Laf jsme dali otestovat našemu kontrolorovi kvality Enzovi, který si s dršťkou poradil i se svými 2,5 kg. 

Proto pokud byste měli menšího pejska a chtěli do balíčku vybrat menší kousky drštěk, neváhejte tento požadavek napsat Petře do poznámky ve 3. kroku objednávky.

Petra doporučuje

Petra doporučuje podávat špalíček drštěk jako občasné zpestření dne pejska. U nás v Haf Laf dáváme Enzovi hovězí dršťku jako náhradu za hračku, kterou si může v klidu žužlat a promasírovat si tak dásně.

Hodnocení zákazníků

Recenze z osobní zkušenosti

Kačka K. ⭐⭐⭐⭐⭐

Pamlsky mají skvělou velikost k odměňování. Podle hodnot složení jsou dobrou alternativou pokud barfujete. Pamlsky mají zajímavou vůni.

Doplňkové parametry