Obojek Lina - S | 28-36 cm, 20 mm

Značka: Haf Laf
LIMITOVANÁ EDICE

Kombinace lana a té nejkvalitnější pravé hovězí kůže, to nikdy nemůže být trefa vedle. Díky ručně prošívané hovězí usni bude obojek luxusní dominantou ve vaší sbírce obojků. Přírodní provedení kůže oživí barevné, recyklovatelné, vysoce odolné PPV lano. Obojek je lehký a snadno se přizpůsobí krčku vašeho hafana. Díky svému rozvržení bude pes v tahu zapřen do široké kožené části obojku.

Délka obojku je měřena od začátku přezky po první a poslední dírku.

Detailní informace
Obvod:
Šířka:
729 Kč
Skladem Doručení dopravcem zítra

Detailní popis produktu

Varianty

Varianta Obvod  Šířka
S 28-36 cm
20 mm
M 33-40 cm
20 mm nebo 25 mm
L 39-48 cm 25 mm
XL 49-60 cm 25 mm


Popis

V Haf Laf si libujeme v nevšedních a troufalých designech. To, co by jednomu připadalo nepředstavitelné, pro nás je výzvou. Potrpíme si především na kvalitě a spokojenosti zákazníka. Spokojenosti vaší a vašeho čtyřnohého parťáka. Proto pečlivě vybíráme materiály a dbáme na každý detail při výrobě. Více jak polovina použitých materiálů je pro značku Haf Laf vyráběna na míru. Každý výrobek značky Haf Laf je vyroben šikovnými lidmi ručně a s láskou. Z vlastních pejskařských zkušeností ale také víme, že výrobky pro pejsky musí být nejen krásné, ale i praktické a funkční.
A přesně tím vším obojek Lina je.

Obojek Lina je decentním a stylovým doplňkem, ať už se rozhodnete vykonávat jakoukoli aktivitu. V červené barvě oživí páníčkův černý outfit, v khaki zelené splyne s okolím, když to bude výcvik požadovat. Je dost možné, že se do obojku Lina zamilujete hned, jakmile spatříte, že si dáváme práci s ručním prošíváním každého jednoho výrobku. Celý obojek je doplněn o robustní kovové komponenty ve stříbrné barvě. S trochou péče vám obojek Lina bude dělat radost několik let, nebo do doby, než ho začnete střídat s jiným produktem značky Haf Laf.

Složení

  • 100% přírodní hovězí useň (pracujeme pouze s nejkvalitnější částí kůže)
  • Bytelný kovový hardware ve stříbrné variantě
  • PPV lano

Co by vás mohlo dále zajímat

Kovový sedlářský kroužek k připnutí vodítka, nebo známky je chytře umístěn ve středu lana. Je to proto, aby se pejsek v případném tahu opíral do kožené tlustší poloviny obojku.
Aby vám obojek dělal radost co nejdéle, doporučujeme šetrné ruční čištění, pomocí tekoucí vody, mýdla a velmi jemného kartáčku. Po očištění doporučujeme koženou část obojku ošetřit prostředky speciálně určenými na kožené výrobky - kůže má nejradši přírodní oleje, včelí vosk a další.

 *Jelikož se jedná o ruční práci, může se kus od kusu mírně lišit. Proto jsou fotografie pouze ilustračního charakteru.

Doplňkové parametry

Obvod S | 28-36 cm
Šířka 20 mm