Obojek Kožený Spring Blooming - XS | 18-23 cm, 10 mm

Značka: Haf Laf
LIMITOVANÁ EDICE VŠECHNY VELIKOSTI

Limitovaná edice obojku pojmenovaná Spring Blooming, jako rozkvétající květiny. Originální design obojku navrhla Petra, kdy se inspirovala luxusní značkou Dior. Obojek je vyrobený ze 100% pravé hovězí kůže. Kožený pás je ručně řezaný z části kůže, která svým povrchem připomíná semiš a má unikátní strukturu připomínající žilkování mramoru. Květy jsou vyřezány z nejkvalitnější části kůže v atypických tvarech a ručně připevněny nýty ve velikosti, které esteticky nerozbíjí celkový vzhled. Obojek zůstává stále funkční i přes své neobvyklé zdobení, otestováno v dílně Haf Laf.
Díky použitému koženému materiálu obojek udrží v tahu i velká plemena.
Obojky budou k dispozici v limitované nabídce a bude vyrobeno pouze 50 ks.

Pokud raději volíte klasiku, vyberte si ze široké nabídky našich další obojků.

 • Originální design navržený Petrou
 • 100% pravá hovězí kůže
 • Vysoká odolnost v tahu
 • Dlouhá životnost
 • Ruční výroba z dílny Haf Laf
 • Netahá chlupy psa
 • Velikosti na míru všem typům psů
 • Praktické rozmístění kovových komponentů
 • Limitovaná edice, pouze 50 ks
Detailní informace
Obvod:
Šířka:
549 Kč
Skladem Doručení dopravcem zítra

Detailní popis produktu

VARIANTY

Varianta Obvod obojku Šířka obojku
XS 18-23 cm
10 mm
S 28-36 cm
20 mm
M 34-42 cm
25 mm
L 40-48 cm 30 mm
XL 45-56 cm 30 mm


Rozměry jsou měřeny od hrany obojku k první a poslední dírce.


VÝROBA KOŽENÉHO OBOJKU

Petra se rozhodla přivítat jaro s veškerou parádou a tak pro vás navrhla a vyrobila limitovanou edici koženého obojku Spring Blooming. Kterou jistě ocení každá psí slečna a její majitelka, která si potrpí na jedinečné kousky v šatníku.
Petra se při výrobě obojku Spring Blooming inspirovala značkou Dior. Protože když je mít krásné kousky ve fashion světě, proč by to nešlo v tom našem pejskařském?

Obojek je vyrobený ze 100% pravé hovězí kůže. Při výrobě jsme pracovali s různými částmi kůže a do celého obojku Spring Blooming je vtisknutá poctivá ruční práce. V dílně Haf Laf jsme kladli důraz na to, aby si obojek i přes svou krásu stále zachoval funkčnost. Hovězí kůže vám zajistí vysokou odolnost v tahu stejně jako vybraná kvalitní kovová galanterie.

Aby si naši zákazníci s koupí obojku Spring Blooming zakoupili nejen kvalitní výrobek, nevšední originální design, ale také pocit jedinečnosti, rozhodli jsme se tento obojek vyrobit pouze pro prvních 50 zákazníků. Jedná se o limitovanou edici, která po vyprodání 50 ks již nebude znovu k dispozici.

Obojek Spring Blooming můžete sladit třeba s vodítkem Cork Juta nebo Cork béžové.

PÉČE O OBOJEK SPRING BLOOMING


Jelikož je kožený pás obojku vyroben ze speciální části hovězí kůže, která svou strukturou připomíná semiš, stává se čištění složitějším. Proto nedoporučujeme obojek pro pejsky, u kterých je typická jejich záliba v bahně. V případě, že by se přece jen váš obojek ušpinil od bahna, nechejte bahno zaschnout a poté opatrně očistěte suchým kartáčkem s měkkými štětinami.
Péče je stejná, jako se semišovými botami z pravého semiše.

Petra doporučuje

Petra doporučuje nekupovat obojek pro pejsky, kteří se rádi válí v bahně, nebo si libují v jiných válecích aktivitách. Bohužel nikdy nejde zcela skloubit krásu s praktičností. U obojku Spring Blooming je zachována funkčnost, především v tahu.


Hodnocení zákazníků

Recenze od zákaznice z Instagramu

Lucie J. ⭐⭐⭐⭐⭐

Rodiče jsou nadšení. Doma se o první vodítko od vás strhla hádka, takže jsem musela objednat ještě jedno. Taťka říkal, že bude potřebovat i obojek až pejsek bude větší, takže se k vám určitě zase vrátím.

Recenze převzaty z Facebooku

Barbora J. ⭐⭐⭐⭐⭐

Doporučuji všemi deseti. Vodítko je kvalitně zpracované a hlavně vydrží! Líbí se mi detailní zpracování kožených doplňků. Chtěla jsem něco originálního a jsem maximálně spokojená s výběrem 😊


Vaše nejčastější dotazy

 • Nebude nepodšitý kožený obojek nepohodlný pro mého psa?
  NE. Jedná se o kůži - vysoce odolný materiál, zároveň přizpůsobivý. Kůže je materiál, který s věkem bude zrát a jejíž vlastnosti jsou nenahraditelné jakýmkoli jiným materiálem.
  Sám pan Desenský, či jiní kynologové by dle svých slov vždy sáhli po koženém obojku.
 • Nebudou kytičky řezat?
  NE. Kytičky jsou vyrobené z pravé hovězí kůže, která je sice odolným materiálem, ale také stále poddajným a přizpůsobivým.

Doplňkové parametry

Obvod XS | 18-23 cm
Šířka 10 mm