Obojek kožený s květy - XS | 18-23 cm, 15 mm, 1, Bez gravírování

NAVRHNI SI VŠECHNY VELIKOSTI

Jedinečný vzhled luxusního koženého obojku s koženými květy. Originální design obojku navrhla Petra, kdy se inspirovala luxusní značkou Dior. Obojek je vyrobený ze 100% pravé hovězí kůže. Kožený pás je ručně řezaný z části té nejkvalitnější kůže, které se říká krupon. Květy jsou vyřezány v atypických tvarech a ručně připevněny nýty ve velikosti, které esteticky nerozbíjí celkový vzhled. Obojek zůstává stále funkční i přes své neobvyklé zdobení, otestováno v dílně Haf Laf.
Díky použitému koženému materiálu obojek udrží v tahu i velká plemena.

Pokud raději volíte klasiku, vyberte si ze široké nabídky našich další obojků.

 • Originální design navržený Petrou
 • 100% pravá hovězí kůže
 • Vysoká odolnost v tahu
 • Dlouhá životnost
 • Ruční výroba z dílny Haf Laf
 • Netahá chlupy psa
 • Velikosti na míru všem typům psů
 • Praktické rozmístění kovových komponentů
Detailní informace
Obvod:
Šířka:
Styl písma:
Gravírování:
429 Kč
Skladem Doručení dopravcem 07.12.2023

Detailní popis produktu

VARIANTY

Varianta Obvod obojku Šířka obojku
XS 18-23 cm
10 mm
S 28-36 cm
20 mm
M 34-42 cm
25 mm
L 40-48 cm 30 mm
XL 45-56 cm 30 mm


Rozměry jsou měřeny od hrany obojku k první a poslední dírce.

ÚPRAVA NA MÍRU

Potřebujete pro svého pejska netradiční velikost, kterou nemáme v nabídce? Rádi vám výrobek ušijeme přesně na míru vašim požadavkům. Potřebuji úpravu na míru.


VÝROBA KOŽENÉHO OBOJKU

Petra se rozhodla přivítat jaro s veškerou parádou a tak pro vás navrhla a vyrobila limitovanou edici koženého obojku Spring Blooming. Kterou jistě ocení každá psí slečna a její majitelka, která si potrpí na jedinečné kousky v šatníku.
Petra se při výrobě obojku Spring Blooming inspirovala značkou Dior. Protože když je mít krásné kousky ve fashion světě, proč by to nešlo v tom našem pejskařském?

Obojek je vyrobený ze 100% pravé hovězí kůže. Při výrobě jsme pracovali s různými částmi kůže a do celého obojku Spring Blooming je vtisknutá poctivá ruční práce. V dílně Haf Laf jsme kladli důraz na to, aby si obojek i přes svou krásu stále zachoval funkčnost. Hovězí kůže vám zajistí vysokou odolnost v tahu stejně jako vybraná kvalitní kovová galanterie.

Obojek Spring Blooming můžete sladit třeba s vodítkem Cork Juta nebo Cork béžové.

Petra doporučuje

Petra doporučuje nekupovat obojek pro pejsky, kteří se rádi válí v bahně, nebo si libují v jiných válecích aktivitách. Bohužel nikdy nejde zcela skloubit krásu s praktičností. U obojku Spring Blooming je zachována funkčnost, především v tahu.


Hodnocení zákazníků

Recenze od zákaznice z Instagramu

Lucie J. ⭐⭐⭐⭐⭐

Rodiče jsou nadšení. Doma se o první vodítko od vás strhla hádka, takže jsem musela objednat ještě jedno. Taťka říkal, že bude potřebovat i obojek až pejsek bude větší, takže se k vám určitě zase vrátím.

Recenze převzaty z Facebooku

Barbora J. ⭐⭐⭐⭐⭐

Doporučuji všemi deseti. Vodítko je kvalitně zpracované a hlavně vydrží! Líbí se mi detailní zpracování kožených doplňků. Chtěla jsem něco originálního a jsem maximálně spokojená s výběrem 😊


Vaše nejčastější dotazy

 • Nebude nepodšitý kožený obojek nepohodlný pro mého psa?
  NE. Jedná se o kůži - vysoce odolný materiál, zároveň přizpůsobivý. Kůže je materiál, který s věkem bude zrát a jejíž vlastnosti jsou nenahraditelné jakýmkoli jiným materiálem.
  Sám pan Desenský, či jiní kynologové by dle svých slov vždy sáhli po koženém obojku.
 • Nebudou kytičky řezat?
  NE. Kytičky jsou vyrobené z pravé hovězí kůže, která je sice odolným materiálem, ale také stále poddajným a přizpůsobivým.

POCTIVÁ RUČNÍ PRÁCE

Každý postroj navrhla Petra a poctivě ušila naše švadlenka v srdci Ostravy. Můžete si být jistí, že vámi vybranému kousku byla při výrobě věnována ta nejvyšší péče.

Doplňkové parametry

Obvod XS | 18-23 cm
Šířka 15 mm
Styl písma 1
Gravírování Bez gravírování
Materiál Kůže